Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
07:30 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Rafting Turu, adrenalin tutkunu kişiler için yaratılmış olup Antalya’nın doğa harikalarını da bünyesine katarak onlara tam olarak arzu ettiklerini verebilecek bir programdır! Eğer kendinizi o maceraperest turistlerden biri olarak görüyorsanız mutlaka misafirimiz olmalısınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Ekipman

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Kemer Rafting Gezisine Mükemmel Bir Şekilde Hazırlanın

Talihsiz durumlardan etkilenmemek için rafting seansına dikkatlice hazırlanmalısınız. Yani:

  • Rahat ayakkabılar ve giysiler giydiğinizden ve havlunuzu getirdiğinizden emin olmalısınız.
  • Küpelerinizi, mücevherlerinizi ve aksesuarlarınızı çıkarmalısınız.
  • Kameralarınızı, cep telefonlarınızı ve diğer ekipmanlarınızı toplama noktasına bırakmalısınız.

Açık Hava Etkinliği Severler için En İyi Seçenek

Doğaya ve nefes kesen manzaralara hayran olan turistler hem dinlenmek hem de muhteşem manzara fotoğrafları çekmek için burayı sık sık ziyaret etmektedir. Kemer’de rafting etkinliği –daha ziyade Köprüçay Kanyonu’nda rafting etkinliği, kano ve botlar ile kalbinize heyecan doldururken el değmemiş güzelliklere ev sahipliği yaparak sizi ilk andan itibaren büyülemeye başlayacak.

İşte siz bu güzellikleri Kemer Rafting Turu sayesinde adrenalinle birleştirme şansı yakalayacaksınız!

Kemer’de Rafting Programı

Daha önce hiç bu tura katılmadıysanız endişelenmenize hiç gerek yoktur çünkü profesyonel eğitmenlerimiz size turunuz başlamadan önce detaylı bir şekilde rafting hakkında bilgi verecekler. Bunun haricinde de eğitmenlerimiz yardıma ve bilgiye ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacaklar.

Ek olarak ekipmanlarımız, hiçbir sıkıntıya sebep olmayacak, son derece kaliteli materyallerden oluşmaktadır.

Güzel bir başlangıç için Kemer Rafting Turu programımız kapsamında sizi otelinizden konforlu ve tam donanımlı araçlarınızla alacağız ve muhteşem doğası, manzarası ve temiz havasıyla Antalya’nın muhteşem rafting seanslarının merkezi olan Köprüçay Nehri’ne götüreceğiz. Ardından, bazı güvenlik ekipmanlarını giyecek ve bilmeniz gereken her şeyi profesyonel eğitmenlerden öğreneceksiniz.

Rafting bilgisi seviyeniz ne olursa olsun botun kontrolü, rotası, süresi veya rafting seansı sırasında yapmanız / yapmamanız gerekenler hakkında yeterli bilgiye sahip olacaksınız.

“Teorik olarak” hazır olduğunuzda ise pratik kısma geçeceğiz… Grubunuzla ya da tek başınıza bota bineceksiniz ve günün keyfini çıkarmaya başlayacaksınız!

Nehrin Kıvrılan Bedenini Kucaklayın

Botunuzla birlikte oradan oraya sürüklenirken , ona nasıl hükmedeceğinizi öğrenecek ve nihai eğlencenin tadını çıkaracaksınız! Elbette, bu süre zarfında, etrafa sıçrayan sular nedeniyle de sırılsıklam olacaksınız…

Kemer’de rafting aktivitemizde soluklanmanız, yüzmeniz ve ya fotoğraf çekmeniz için iki mola verilmektedir. Serbest zaman bittiğinde ise sonraki bölüme hazırlanacaksınız.

Bitiş çizgisine ulaştıktan sonra enfes nehir kenarında biraz dinlenmek, rahatlamak ve yemek yemek için zamanınız olacak. Sonrasında ise seansınız sırasında profesyonel ekip üyeleri tarafından çekilmiş fotoğraf ve videoları satın alabilirsiniz.

Kemer Rafting Turu ile Unutulmaz Bir Gün İçin Bize Katılın

Kemer Rafting Turu, heyecan ve huzur unsurlarını birleştiren bir gezidir. Üstelik 6 yaştan itibaren herkese hitap etmektedir..

Sadece nehir boyunca gezmekle kalmayacak, aynı zamanda eğlenecek, botunuzu kontrol ederken bol miktarda enerji ve güç kazanacak ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşacağınız çok sayıda anı biriktirebileceksiniz!

İçeriğimizi beğendiyseniz, bu turu kolayca rezerve edebilirsiniz. Veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Rafting Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.