Datça Tekne Kiralama hizmeti, Muğla’nın en güzel yerlerinden biri olan Datça’nın tadını doyasıya çıkarmak için mutlaka faydalanmanız gereken muhteşem bir hizmettir. Zira onun sayesinde tamamen özgür bir tatilin, kalabalıklardan sıyrılmanın, doğanın el değmemiş köşelerinin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarırsınız.

Bilmeyenler için kısaca tarif edelim: Tekne kiralama ile tatil yapacağınız bölgede, dilediğiniz süre boyunca, seçeceğiniz teknede ve istediğiniz yerleri ziyaret ederek harika bir tatil geçirirsiniz. Üstelik bu konuda pek çok özel seçeneğe de sahip olursunuz.

Tekne Kiralama Bilgi Talep Formu

Aşağıdaki teknelere ait bilgiler güncellenmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurabilirsiniz!

Geniş Tekne Portföyü

20+ Günlük / Konaklamalı Tekne

7/24 Müşteri Desteği

Sınırsız Hizmet

Güvenli Rezervasyon

128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası

Datça Tekne 1

Günlük 5 kişilik 2 kabin

Datça Tekne Kiralama Seçenekleri

Her ne kadar tekne kiralama konsepti az sayıda seçenekten oluşuyormuş gibi görünse de (çünkü bildiğiniz gibi konaklama tesisleri çok daha fazladır ve geniş bir yelpazeye sahiptir) aslında gerçekten kaliteli ve ilgi çekici bir çeşitliliğe sahiptir.

  • Örneğin konaklamalı ya da konaklamasız tekne kiralayabilir,
  • Tekne tipine göre (lüks ve şıklık oranı, donanım vs.) seçebilir,
  • Kaptanlı ya da kaptansız olarak kiralama yapabilir,
  • Kişi sayısına göre değerlendirme yapabilirsiniz.

Kısacası, tam olarak ihtiyaçlarınıza ve isteğinize uygun olan tekneyi bulabilirsiniz.

Peki ama bu tekne ile neler yapabilirsiniz? Aslında, düşündüğünüzden de fazlasını…

Muhteşem Bir Yaz Tatili

Datça’nın ve çevresinin tadına vara vara muhteşem bir yaz tatili geçirmek isterseniz Datça Tekne Kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hatta mutlaka aklınızda bulundurmalısınız bu fikri.

Çünkü teknede geçireceğiniz süre zarfı boyunca bir yaz tatilinin gerekliliği olan her şeyi yapabilirsiniz: Bronzlaşmanın keyfini çıkarabilir, kendinizi pırıl pırıl sulara bırakıp ferahlayabilir, sevdiklerinizle vakit geçirebilir, manzaraya karşı içeceğinizi yudumlayabilir, güvertede kitap okuyup müzik dinleyebilir, kısacası dilediğinizi yapabilirsiniz.

Yani müthiş bir tatilin sırrı güverteye adımınızı atmaktan geçer!

Harika Bir Organizasyon

Bununla birlikte, yine Datça’da kiralık tekne hizmetiyle aklınızdaki özel planları gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bir evlilik teklifi, tekne partisi, mezuniyet kutlaması, güzel bir akşam yemeği… Aklınıza gelebilecek farklı tip ve konseptteki organizasyonları da yine teknemizde gerçekleştirip hayallerinizi yaşamanın keyfine varabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz takdirde çok daha kapsamlı ve ayrıntılı bilgi alarak aklınızdaki her şeyi tasarlamamıza izin verebilirsiniz.

Datça Tekne Kiralama Avantajları

Elbet tüm bu harika seçenekler bol avantajlarla buluşmadan olmaz, öyle değil mi? Evet, doğru tahmin ettiniz: Daha fazlası da var!

Eksiksiz Konfor & Şıklık

Teknelerimizin güzelliği karşısında büyüleneceğinizi biliyoruz.

Kıvrımları şıklıkla buluşan ve bir o kadar da konforlu olan teknelerimizde bulunmak ve vakit geçirmek size hem ihtiyacınız olanı sunacak, hem de hak ettiğiniz değeri verecek.

Tüm yılın yorgunluğu, stresi, sıkıntıları ve düşünceleri arkanızda kalırken kendinizi şımartmanın ve ödülünüzü almanın mutluluğuna erişeceksiniz.

Kalabalıktan Uzak Olmak

Yoğun kalabalıkların kuşatmadığı kıyılardan, sulardan, tesislerden, yollardan ve gezi noktalarından sıyrılıp el değmemiş bölgelere gitme şansınız hep saklı olacak. Çünkü siz, arabalarla gidilemeyen yerlere; örneğin birbirinden güzel adalara gitme fırsatına sahip olacaksınız.

Ayrıca gideceğiniz tüm güzergahı istediğiniz vakitte ve şekilde planlayabilirsiniz: Bu eğlence de misafir de, kaptan da, lider de sizsiniz!

Güven

Hayatın her alanında olduğu gibi bu hizmette de en önemli unsur olan güveni atlamamak gerekir.

Siz değerli misafirlerimize sonsuz bir güven duyacağınız bir içerik sunuyoruz. Teknemizin tam donanımlı olması, güvenlik ekipmanları barındırması, düzenli olarak kontrol edilmesi ve her daim tertemiz tutulması da işte bu yüzdendir.

Kısacası, iç ferahlığıyla yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Datça Tekne Kiralama En İyi Hizmet

Size dilediğiniz takdirde en iyi Datça Tekne Kiralama hizmetimizden faydalanmanızı teklif ediyoruz!

Çeşitli teknelerimiz, uygun fiyatlarımız, profesyonel ekibimiz ve çok daha fazlası ile hayallerinizi Akdeniz’in nefis beldesi Datça’ya taşıyoruz. Bizimle iletişim kurarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.