Foça Tekne Kiralama hizmeti, nefes kesici Ege sahillerinin güzelliğini daha bir başka seyretmeniz, enginliklere açılmanız ve güneşin tadını doyasıya çıkarmanız için harika bir seçenektir. Öyle ki, bundan faydalandığınız takdirde, dinlenerek ve eğlenerek geçirmeyi planladığınız o vakitler çok daha güzel ve unutulmaz anılara dönüşecektir.

Nedenini merak ediyorsanız, bu yazıyı okuduktan sonra öğreneceksiniz. Hatta teknelerimizden tam da size göre olanı seçmek için sabırsızlanmaya başlayacağınızın garantisini verebiliriz. O halde, gelin Foça’da tekne kiralama konseptinden ve avantajlarından biraz daha bahsedelim

Tekne Kiralama Bilgi Talep Formu

Aşağıdaki teknelere ait bilgiler güncellenmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurabilirsiniz!

Geniş Tekne Portföyü

20+ Günlük / Konaklamalı Tekne

7/24 Müşteri Desteği

Sınırsız Hizmet

Güvenli Rezervasyon

128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası

Foça Özel Tekne 1

Konaklamalı 5 kişilik 2 kabin

Herkesin Hayallerini Süsler

Yalnız bir gezgin, çift, aile ya da bir grup arkadaş olabilirsiniz; tatilinizi her nasıl ve kimlerle yapıyor olursanız olun eğer yolunuz İzmir Foça’ya düşmüşse, onun tadına doyasıya varmak hakkınız! Bu nedenle, teknelerin süslediği kordonunu, antik kalesini, tatlı çarşısını ve beyaz-mavi hakimiyeti olan kıyılarını şöyle bir gezdikten sonra, Foça’yı çok daha özel kılmalısınız.

Hem sizi, hem de sevdiklerinizi mutlu edecek şey şüphesiz ki dinlenme vaktinizi dilediğiniz gibi yüzerek, güneşlenerek ve yatıp temiz havanın tadını çıkararak geçirmek olacaktır. Bunları yapmak için ise kendinizi dört duvar arasına kapatmanıza hiç gerek yok!

Aksine, engin maviliklere açılırken de her birini gerçekleştirebilirsiniz.

Foça Tekne Kiralama servisimiz ile sayınıza ve lüks arzunuza göre bir tekne beğendikten sonra ona sahip olur, yolculuğunuzun tadını çıkarmaya başlarsınız. Güverte, kamara, dümen, yelkenler ve minderler bir araya gelip bir otel odasından çok daha muhteşem bir konfor ve samimiyet sunar size.

Bize kalırsa bu, hayır denemeyecek bir tekliftir.

Tekneniz ile Kalabalıktan Uzaklaşın

Yaz dendiğinde akla gelen bol bol yüzme ve sulara karışma fikri, kıyıları doldurmuş kalabalıkları görünce bir anda çok imkânsız görünebilir; fakat hiç de öyle değildir. Aksine, kalabalıktan, keşmekeşten ve gürültüden sıyrıldığınız takdirde benzersiz bir yüzme deneyimine sahip olursunuz.

İşte bunu yapabilmek için, şezlongların, şemsiyelerin ve insanların doldurduğu sahilleri arkanızda bırakıp derinlere açılmalısınız. Seçeceğiniz teknemiz içinde konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapıp bunu kolaylıkla başarabilirsiniz.

Yolculuk bitiminde de serin sular, pırıl pırıl güneş, ferahlama hissi ve tertemiz hava sizi bekliyor olur.

Her Açıdan Güvenlidir

Bu noktada, belki kiralık tekne ile tatil yapmanın ne kadar güvenli olup olmadığını sorgulayabilirsiniz; malum, teknenize atlayıp yüzlerce metre derinlikteki laciverte doğru açılacaksınız.

İçinizi ferahlatmak isteriz: Teknelerimizin bakımı özenle ve düzenli aralıklarla yapılmaktadır, ve tam da bu nedenle son derece güvenlidirler. Üstelik genel bakıma ek olarak acil durumlar için ihtiyaç duyulabilecek malzemeleri de içerik olarak barındırırlar. Ayrıca kendileri son derece temiz, düzenli ve hijyeniktir.

Kısacası, kafanızı kurcalayacak ve sizi strese sokacak hiçbir olasılığın güvertelerimizde yeri yoktur.

Kendinizi Şımartın

Bütün bir yıl çalıştınız, yoruldunuz, koşuşturdunuz ve ister istemez stres ve sorumluluk yüklendiniz. Şimdi ise, muhteşem anılarla süsleyebileceğiniz bir tatiliniz var… Bu tatili geçirmek için huzur dolu harika bir kasaba olan Foça’yı ziyaret etmekle kalmamalı ve onu süsleyip zenginleştirerek bir nevi “kendinizi şımartma bölgesi” haline getirmelisiniz. Çünkü bunu tamamen hak ettiniz.

Özellikle lüks tasarımlara sahip teknelerimizden dilediğinizi seçerek göz banyosu yaparken bir yandan da konforun ve nefis manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Zarif detaylar, modern çizgiler ve kaliteli tasarımlar ile bezeli teknelerimiz, bu şımartma işi için mükemmel seçimlerdir.

En İyi Foça Tekne Kiralama Hizmeti

Foça’ya olan sevgimizi nefis tasarımlı kiralık tekne seçeneklerimizle birleştirip beğeninize sunduk! Bu seçeneklerden dilediğinizi beğenmek, kolaylıkla rezervasyon isteği oluşturmak ve alışveriş yapmak ise size kalmış!

Konaklamalı tekne tatili ya da sular üzerinde harika organizasyonlar için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak ve ayrıntılı bilgi almaktır. Ardından, en iyi Foça’da kiralık tekne hizmeti sahibi olacaksınız.