Bi’Günlük Turlar – Hakkımızda

Bi’ Günlük Turlar (A-9243) olarak sektörde 10 yılını tamamlayan ekibimiz değişen dünyaya ayak uydurarak müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermeye 2018 yılında başladı.

İnternet portallarımız, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinde  Fethiye ,Marmaris, Bodrum, Antalya Kuşadası, Didim bölgeleri başta olmak üzere misafirlerimize, ihtiyaç duydukları bilgiyi anında sunabilmek ve tatilleri süresince yardımcı olabilmek için kurulmuştur. 2022 yılından itibaren hizmet bölgelerine Alanya , Nevşehir (Kapodokya) ve Pamukkale bölgelerini ekleyerek günlük turlar ve özel turlar konusunda hizmet bölgesini genişletmiştir.

2019 yılından itibaren ise bigunlukturlar.com (Türkçe), timetoholiday.com.tr (İngilizce), timetoexcursion.com (İngilizce) platformlarını açarak Tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi hedeflemiştir. Gün geçtikte hizmet bölgelerimiz genişlemektedir.

Eğer siz de tatil süreniz içerisinde, bu cennet vatanın herhangi bir yerinde günlük veya özel tura katılmak istiyorsanız ve bunun için ilk adımın ne olacağını bilmiyorsanız, Bi’Günlük Turlar ekibi size gerekli tüm bilgiyi sağlayacaktır.

Günlük tura gitmek istiyorsunuz ve hangisi olduğuna karar veremediniz mi? O zaman iletişim sayfamızdaki bilgilerden ekibimize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.