Marmaris’te uygun ve ucuz fiyatlara tekne kiralama hizmeti alabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Aşağıda sizler için özenle hazırladığımız özel teknelerimizden oluşan geniş portföyümüzü bulabilirsiniz.

Marmaris tekne kiralama hizmeti ile günlük veya haftalık olarak Marmaris’in çevresinde bulunan koylara yelken açabilirsiniz. Bu koylarda aileniz ve arkadaşlarınız ile doyasıya ve keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Günlük Tekne Kiralama

Tek kişiden 30 kişiye kadar günlük olarak özel tekne kiralayabilirsiniz ve kişi sayınıza göre arzu ettiğiniz tekneyi aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Uygun fiyata günlük tekne kiralama hususunda misafirlerimiz için oldukça titizlikle çalışıyoruz. Günübirlik tekne kiralama fiyatları 1.300 TL’den başlamaktadır.

Haftalık Tekne Kiralama

Marmaris’te ailenizle keyifli bir tekne tatili yapmak için haftalık tekne kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz. Teknelerimiz genelde cumartesiden cumartesiye olmak üzere 7 günlük çıkış yapmaktadır. Bu kategoride hoşunuza giden teknemiz üzerinden talebinizi oluşturabilirsiniz.

Tekne Kiralama Bilgi Talep Formu

Aşağıdaki teknelere ait bilgiler güncellenmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurabilirsiniz!

Geniş Tekne Portföyü

20+ Günlük / Konaklamalı Tekne

7/24 Müşteri Desteği

Sınırsız Hizmet

Güvenli Rezervasyon

128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası

Marmaris Tekne 7

Günlük 5 kişilik 3 kabin

Marmaris Tekne 3

Günlük 5 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 38 (DRVN)

Konaklamalı 6 kişilik 3 kabin

Marmaris Tekne 18 (MCB)

Günlük 10 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 25 (WSH)

Günlük 10 kişilik

Marmaris Tekne 28 (PAN)

Günlük 5 kişilik

Marmaris Tekne 6

Günlük 20 kişilik 1 kabin

Marmaris Tekne 4

Günlük 20 kişilik 1 kabin

Marmaris Tekne 24 (ORK)

Günlük/Konaklamalı 12 kişilik 1 kabin

Marmaris Tekne 40 (MCV)

Günlük/Konaklamalı 12 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 19 (AOK)

Konaklamalı 5 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 26

Günlük 5 kişilik

Marmaris Tekne 23 (MRB)

Günlük 20 kişilik

Marmaris Tekne 5

Günlük 20 kişilik

Marmaris Tekne 10 (Zeus)

Günlük 12 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 27 (JAC)

Konaklamalı 12 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 37

Konaklamalı 4 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 21 (CAS)

Günlük 12 kişilik

Marmaris Tekne 31 (LDV)

Günlük 12 kişilik

Marmaris Tekne 29 (ŞİR)

Günlük 12 kişilik

Marmaris Tekne 39 (BRK)

Günlük 12 kişilik

Marmaris Tekne 8

Günlük 8 kişilik 1 kabin

Marmaris Tekne 1

Günlük 12 kişilik

Marmaris Tekne 9

Konaklamalı 12 kişilik 2 kabin

Marmaris Tekne 2

Günlük 12 kişilik 2 kabin

Marmaris’in etrafına dizilmiş birbirinden güzel kıyılara, sahillere, doğal oluşumlara, plajlara ve adalara açılmak, bunu yaparken de büyük bir iç ferahlığına sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, gelin bunu nasıl yapacağınızı sizlere anlatalım.

Marmaris Tekne Kiralama Avantajları

Tatil dendiğinde akla pek çok güzel özelliği bir araya getiren bir hizmet paketi gelmektedir. Örneğin konfor, stresten uzak olabilmek, huzur, eğlence ve tabii ki kalite bunlardan bazılarıdır.

İşte tüm bu özellikleri ve çok daha fazlasını sular üzerinde, Marmaris’in türlü güzelliklerini seyrederek geçirmek isterseniz Marmaris Tekne Kiralama hizmetimiz ile size seve seve yardım edeceğiz!

Gelin, bize katılmaya karar verirseniz hangi avantajlardan faydalanacağınızdan biraz bahsedelim.

  • Muhteşem Güzelliğiyle Marmaris

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi Marmaris’te hayal edin. Sıcak hava, yemyeşil çam ormanları, parıldayan güneş, tatlı evler, masmavi deniz ve çiçek kokuları… Doğası ve enerjisi ile Marmaris, ruhunuzu adeta farklı boyutlara götürebilecek nadide bir yerdir.

Şimdi, bu muhteşem yeri farklı bir perspektif ve keyif ile izleyebileceğinizi söyleyelim sizlere. Bir tekne içerisinde, göz alabildiğine uzanan mavi ve yeşilin melezini, beyaz renkli sahil şeridini, birbirinden çarpıcı doğal oluşumları, turkuaz deniz üzerindeki mavi köpüklerin dansını Akdeniz’in üzerinde seyre dalabilirsiniz.

Bu da, her gezgine nasip olmayacak bambaşka bir sefa demektir! Marmaris Tekne Kiralama ile ise siz, bu harika avantaja kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

  • Bol Konforlu Bir Dinlence

Tabii ki güzellikler, yalnızca seyirlik olmamalıdır, değil mi? Sulara karışmak ve güneşin ılık dokunuşunu teninizde hissetmek çok daha güzel ve kalıcı olandır. İşte teknemiz sayesinde bu eylemler büyük bir konfor eşliğinde, zevk ile yapılır.

Kiralık teknemiz ile sulara dalmak istediğiniz noktada tekneyi durdurup atlayın ve engin maviliğe karışın! Ayrıca yine tekne içinde ve dışındaki rahat ve yumuşacık dinlenme noktalarında oturup yatabilir, güneşlenmenin keyfine ya da gölgedeki serinliğin tadına varabilirsiniz.

  • Şıklık ve Lüks

Konfor bir yana, dizaynı ve şıklığı ile teknelerimiz, kaliteli Marmaris Tekne Kiralama hizmetimize yakışacak güzelliktedir. Etrafı seyrederken gözünüz tekneye iliştiğinde içiniz harika hislerle dolmaya devam edecek; zira hangi teknemizi kiralarsanız kiralayın nefis bir şıklık içerisinde olacaksınız!

  • İzole ve Güvenli Tatil

Tüm bu harika özellikler bir tarafa, size ayrıca eksiksiz bir güven hissi de sunuyoruz. Bir başka deyişle, Marmaris Tekne Kiralama ile beğeninize sunduğumuz teknelerimiz ile izole ve muhteşem bir tatilin keyfini süreceksiniz.

Ek olarak, tüm hijyen ve güvenlik önlemlerinin tarafımızdan sıkı bir şekilde alındığını da eklemek isteriz.

En İyi Marmaris Tekne Kiralama Hizmeti

Eğer yazımızı okumuşsanız ve söylediklerimiz ilginizi çekmişse, o zaman sizi Marmaris Tekne Kiralama hizmeti sunduğumuz birbirinden harika teknelerimizle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz!

Bizimle kolaylıkla iletişim kurarak hayallerinizi süsleyen tatiliniz hakkında gerekli bilgileri verebilir, bizden de buna göre bir dönüt alabilirsiniz. Sorularınızı 7/24, memnuniyetle cevaplandıracağız!