Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Hayır
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Göcek tekne turu  yıl boyunca tertemiz havası ve masmavi denizi ile hem yerli hem yabancı bir çok misafirimizin ilgisini çekmektedir.

2022 yılında Göcek’te düzenlenen tekne turumu Programımız sabah saat 10:00 gibi başlayıp ve akşam üzeri 17:00 gibi sona ermektedir. Tam gününüzü kapsayacak olan bu program, güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla birlikte sizin için unutulmaz bir tatil aktivitesi olacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Rehberlik

Öğle Yemeği

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Göcek Tekne Turu Rotası ve Gidilen Koylar;

  • Büyük Ova koyu
  • Martı Koyu
  • Yassıca Adaları Koyu 

Bahsi geçen tekne turu esnasında ziyaret edeceğimiz koylar rotamızı oluşturmaktadır; fakat kaptanımız siz misafirlerimizin rahat edebilmesi için kimsenin olmadığı, kalabalıktan uzak koyları tercih etmesinden dolayısıyla rotamızda değişiklikler yaşanabilir.

Göcek’i tatil rotanız olarak seçtiyseniz, onun keyfini iyice çıkarabilmek için mutlaka turumuza kayıt olmalısınız. Yalnızca doğal güzellikleri ile değil, teknede hazırlanan lezzetli mi lezzetli öğle yemeği menüsü ile de size mükemmel bir tatil yaşatacaktır. Bunları detaylı bir şekilde programımız çerçevesinde açıklayacağız. Bu nedenle okumaya devam etmenizi ve çantanızı şimdiden hazırlamanızı öneririz!

Göcek Tekne Turu Programı

Tekneye adımınızı attığınız andan itibaren huzurlu ve eğlenceli bir programla karşı karşıya geleceksiniz. Saat sabah 10:00’dan 17.00’a dek sürecek tam 7 saatlik maceramızda nefis yüzme molaları vereceğiz. Lezzetli yiyecek ve içecekler, hoş ve hafif müzikler, kahkahalar ve keyif sizinle olacak.

Buna ek olarak, bir aile işletmesi olan teknemiz her ihtiyacınızı karşılayacak lüks, donanım, güvenlik ve hijyen özelliklerine sahiptir. Bu nedenle içinizi rahat tutabileceğiniz, tamamen konforlu ve gözünüze hitap edecek bir yolculuk aracılığıyla birbirinden farklı rotalarda muhteşem manzaralarla tanışacaksınız.

Eğer programımıza katılmaya karar verdiyseniz, ziyaretimizin hangi koylara, ne kadar süreler ile yapacağımız hakkında biraz daha detay verelim.

Büyük Ova Koyu: Yeşil ve Mavinin Sentezi

10:00’da Göcek Liman’dan hareket etmemizle birlikte yolculuğumuza Ova Koyu’na dümen kırarak rotamıza başlıyoruz. Yüzme noktamıza gelene kadar, tekne ekibimiz biraz enerji kazanabilmeniz için size çay ve kurabiye ikram edecektir.

Kıyılarını kayalıklar ve yemyeşil ormanların süslediği Büyük Ova Koyu, Göcek taraflarının en beğenilen yüzme noktalarındandır. Zira burada su tertemizdir ve doğa, sizi kendisine aşık eder. Bu noktada ise doyasıya yüzebileceğiniz 45 dakikayı kapsayan bir yüzme molası vereceğiz.

Ardından, dümenimizi ikinci mola yerimize doğru kıracağız. Yolumuz üzerinde ki, misafirler tarafından çok beğenilen Bedri Rahmi ve Sıralıbük koyundan geçeceğiz.

Buradaki yüzme deneyiminize ek olarak, molamız süresince seçenek olarak sunulan balık, tavuk, köfte ya da et, soslu makarna, roka, yoğurtlu semizotu, salata ile servis edilen zengin öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Ayrıca ekstra ücretli olmak üzere barımızdan içecek siparişi de verebilirsiniz.

Burada mola süremiz dolduktan sonra diğer bir koyumuz için demir alacağız.

Martı Koyu: Suda Yüzen Taştan Martılar

20 dakika kadar süren bu yolculuktan sonra martı koyuna yanaşacağız.

Bu koy adını taşlardan yapılmış ve eğilip su içer gibi görünen bir martı figüründen almaktadır. Bu harika figür eşliğinde tam 45 dakika boyunca temiz sularda yüzeceksiniz. Dahası eğlenmenin ve tatlı bir bronzluk kazanmanın keyfini sürebileceksiniz.

Ardından Merdivenli Koyu, İç Göbün Koyu ve Göcek’in en dar kanallarından biri olan Dar Boğaz’dan geçerek son mola noktamıza ilerleyeceğiz.

Yassıca Adaları

Gününüzü nefis bir hale getirecek günlük Göcek Tekne Turu, Yassıca Adaları’na vardığında benzersiz bir mola süresi başlayacak. Benim ayağım mutlaka karaya değmeli diyenlerdenseniz, bu koy tam size uygun olacak. Karaya yakın yanaştığımız incecik kumları olan bu koyda doyasıya yürüyebilirsiniz. Büyük ada ve küçük adayı keşfetmek için muhteşem bir fırsat!

Tam 45 dakika boyunca, kumsalın ve denizin keyfini çıkardıktan sonra yeniden teknemize döneceğiz. Ardından, 30 dakikalık bir yolculuk sonunda tekrar limana ulaşıp, sizlere veda edeceğiz.

Bize Katılın 

Eğer Göcek Tekne Turumuzun içeriğini beğendiyseniz bizimle iletişim kurabilir ve ya online olarak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Sevdiklerinizle özel bir teknede tatilinizi geçirmek isterseniz eğer Göcek Tekne Kiralama sayfasını inceleyebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız programlarımızdan ve uygun teknelerimizden memnun kalacağınıza garanti ediyoruz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
12 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

12 kez değerlendirilen tur: Göcek Tekne Turu 2024 – 12 Adalar Tekne Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.