Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer At Safari programımız huzurlu bir gün geçirmek, bunu yaparken de dünyanın en asil hayvanlarından biri olarak bilinen atlarla dostluk kurmak isteyenler için mükemmel bir programdır. Zira at sırtında yeşil ve mavi renklerinin birleşiminin, tertemiz havanın, bol oksijenin, tatlı meltemin, yeni dostlukların ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenin tadını aynı anda çıkarabileceksiniz.

Dilerseniz hiç hız kesmeden programımız hakkında genel bir bilgi verelim. Ve en huzur dolu Kemer turları arasında sayılan bu güzel programı daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Ekipman

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecek

Kemer At Safari Turunda Tanışma ve Eğitim

Safariden önce, toplanma alanına vardığımızda  profesyonel ve lisanslı eğitmenlerimiz tarafından güler yüzle karşılanacaksınız. Kendileri hakkında kısaca bilgi verdikten sonra at biniciliğini anlatacaklar. Daha sonra ekipmanlar ve rota hakkında dikkat etmeniz gerekenler konularda detaylı bir bilgi alacaksınız.

Ayrıca sizlerin de kafanıza takılan sorularınız varsa eğer sorabileceksiniz. Böylece teoride gerçekleştirdiğiniz öğrenme işini at sırtına taşımaya hazır olacaksınız.

Kilo ve boyunuza uygun bir at ile eşleştirildikten sonra ise maceraya atılmaya hazır olacaksınız!

Kemer At Safari Programı

Kemer At Safari bir binici grubu olarak toplanma alanından çıkmamız ile resmen başlamış olacak! Doğa ile iç içe olmak için rotamızı Toros dağlarına çevireceğiz.

Toros Dağları’nın eteklerinde, ormanlık alanlarından içinden geçerek huzur dolu bir zaman dilimi geçireceğiz. Çiçeklerle bezeli yemyeşil bir örtü içerisinde yol alırken eğitmenimiz de bize eşlik ediyor olacak ki kendinizi tamamen güvende ve huzurlu hissedeceksiniz.

2 saatlik gezimizin sonunda ise pırıl pırıl bir günü, onlarca harika fotoğrafı ve bolca eğlenceyi arkamızda bırakmış olacağız. Ardından bize eşlik eden dostlarımıza ve tabii ki eğitmenlerimizle vedalaşıp bu unutulmaz günü sonlandıracağız. Turumuz sonlandığında ise sizi bekleyen aracımızla otelinize doğru yola çıkacağız. Otelinize vardığımızda programımız başarıyla sona ermiş olacak.

Bize Katılın

Kemer At Safari  programımızın içeriğini beğendiyseniz çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilir veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz diğer günlük tur ve etkinliklerimizi de şöyle bir inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer At Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.