Biz Kimiz?

Bi’ Günlük Turlar, 10 yıllık turizm deneyimimizi Türk misafirlerimiz için incelikle işlediğimiz ve beğenilerine sunduğumuz bir platformdur; işte biz de bu platformun kurucularıyız! Farklı bölgelerde günlük turlar alanında hizmet sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak ilerleyişimiz sayesinde günbegün daha çok gezgine ulaşıyor ve ülkemizin dört bir yanından gelen değerli misafirlere pek çok lokasyonda tekne turları, aktiviteler, geziler ve etkinlikler sunuyoruz. Üstelik diğer turizm sitelerimiz sayesinde yalnızca Türk misafirlerimizi değil, tüm dünyadan turist ağırlıyoruz!

Bizimle Kazanın

Gelir ortağımız olarak bizimle birlikte kazanabilirsiniz. Bunun için seçebileceğiniz 4 yol mevcut:

1) Öner Kazan

Öner Kazan yolu ile kazanmak için yapmanız gereken tek şey Bi’ Günlük Turlar’ın hizmetlerini potansiyel müşterilere tavsiye etmeniz. Tavsiyeniz satışa döndüğünde tarafımızca belirlenen tutar kadar komisyon kazanırsınız.

2) Trafik Sağla Kazan

Bu seçeneğe göre, yapacağınız yönlendirme aracılığıyla tekil bir kişinin Bi’ Günlük Turlar (bigunlukturlar.com) sitesi üzerinde 30 saniyeden daha fazla kalması gerekir. Komisyon miktarı kişi sayısına göre tarafımızca belirlenir.

3) Talep Formu Doldurt Kazan

Yönlendirme linki aracılığı ile gelen trafik, Bi’ Günlük Turlar üzerinde sunulan talep formlarını doğru bir şekilde doldurduğunda komisyon kazanabilirsiniz. Komisyon miktarı tarafımızca belirlenir.

4) Whatsapp Butonuna Tıklat Kazan

Yönlendirme linki aracılığı ile gelen trafik, Bi’ Günlük Turlar (bigunlukturlar.com) sitesi üzerinde bulunan WhatsApp butonuna tıkladığında kazanabilirsiniz. Komisyon miktarı tıklama sayısına göre tarafımızca belirlenir.