Bodrum’da uygun ve ucuz fiyatlara tekne kiralama hizmeti alabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Aşağıda sizler için özenle hazırladığımız özel teknelerimizden oluşan geniş portföyümüzü bulabilirsiniz.

Bodrum tekne kiralama hizmeti ile günlük veya haftalık olarak Bodrum’un çevresinde bulunan koylara yelken açabilirsiniz. Bu koylarda aileniz ve arkadaşlarınız ile doyasıya ve keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Günlük Tekne Kiralama

Tek kişiden 30 kişiye kadar günlük olarak özel tekne kiralayabilirsiniz ve kişi sayınıza göre arzu ettiğiniz tekneyi aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Uygun fiyata günlük tekne kiralama hususunda misafirlerimiz için oldukça titizlikle çalışıyoruz. Günübirlik tekne kiralama fiyatları 2.000 TL’den başlamaktadır.

Haftalık Tekne Kiralama

Bodrum’da ailenizle keyifli bir tekne tatili yapmak için haftalık tekne kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz. Teknelerimiz genelde cumartesiden cumartesiye olmak üzere 7 günlük çıkış yapmaktadır. Bu kategoride hoşunuza giden teknemiz üzerinden talebinizi oluşturabilirsiniz.

Tekne Kiralama Bilgi Talep Formu

Aşağıdaki teknelere ait bilgiler güncellenmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurabilirsiniz!

Geniş Tekne Portföyü

20+ Günlük / Konaklamalı Tekne

7/24 Müşteri Desteği

Sınırsız Hizmet

Güvenli Rezervasyon

128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası

Bodrum Tekne 1 (SUK)

Günlük 5 kişilik 2 kabin

Bodrum Tekne 2 (MOJ)

Günlük 5 kişilik 1 kabin

Bodrum Tekne 23

Günlük/Konaklamalı 12 kişilik 2 kabin

Bodrum Tekne 35 (HAY2)

Günlük/Konaklamalı 12 kişilik 2 kabin

Bodrum Tekne 16 (VLK)

Günlük 9 kişilik

Bodrum Tekne 31 (HSN)

Günlük/Konaklamalı 4 kişilik 1 kabin

Bodrum Tekne 17 (VLK)

Günlük 12 kişilik

Bodrum Tekne 36 (HAY3)

Günlük 12 kişilik

Bodrum Tekne 13

Günlük 55 kişilik

Bodrum Tekne 34 (HAY)

Günlük 12 kişilik

Bodrum Tekne 32 (OGU)

Günlük 12 kişilik

Bodrum Tekne 15 (VLK)

Günlük 12 kişilik

Bodrum Tekne 29 (DVN1)

Günlük 12 kişilik

Bodrum Tekne 25

Günlük 20 kişilik

Bodrum Tekne Kiralama Avantajları

Fiyat-performans dengesi hizmet sektörünün en önemli elementlerinden birisidir. Her tatilci gibi sizler de ödeyeceğiniz ücretin karşılığını bol kalite ile, eksiksiz olarak almak istersiniz.

Bodrum tekne kiralama ile ise, bu arzunuza kolaylıkla ulaşırsınız. Zira kendisinin size sağlayacağı pek çok avantaj mevcuttur. Gelin, her birinden kısaca bahsedelim.

Nefis Kıyılar

İlk avantaj, tabii ki Bodrum’un mükemmel bir tatil beldesi olmasıdır. Her sene pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlayan bu bölge, tepeleri süsleyen beyaz evleri, dar sokakları, çiçek dolu balkonları, mis kokulu havası ve pırıl pırıl güneşi ile sevenlerini karşılar.

Çivit mavisi kirişler ve beyaz duvarlar arasında gezinmek, minik butiklere uğramak, sıcacık kumlar üzerinde yürümek ve serin sulara karışmak, Bodrum’da yapılacaklar listesinin başında gelmektedir.

Hepsi birbirinden keyifli bu aktivitelerden arta kalacak bir gününüzü ise tekne kiralayarak değerlendirirseniz, tatilinize bambaşka bir boyut kazandırırsınız. Çünkü bu sayede ulaşılmaz, saklı güzelliklerle dolu yüzme noktalarına istediğiniz hız ve kalitede açılmış olursunuz!

Konforlu Bir Yüzme Keyfi

Son derece rahat bir teknede olacağınız için, yüzme deneyiminiz de bir o kadar rahat olacaktır. Bodrum Tekne Kiralama hizmetimiz ile seçeceğiniz teknelerin tümünde harika bir tasarım ve donanım sizi bekliyor!

Güneşlenme bölümlerinde tatlı bir bronzluğa sahip olabilir, gölgede oturup içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Her halükârda tam anlamıyla rahat edeceksiniz.

Lüks Olmadan Asla!

Tabii ki o kadar vakit geçireceğiniz bir teknenin yalnızca bedeninize değil, gözlerinize de hitap etmesi gerekir. Bu nedenle biz de, tekne seçeneklerimizi lüks ve zengin görsellik ile taçlandırdık.

İçinde zaman geçirdiğiniz her saniyesinden keyif duyacağınız teknelerimiz ile maviliklere açılırken ruhunuz, zihniniz ve gözleriniz adeta bayram edecek!

Herkesten uzakta, kalabalıkları ardınızda bırakarak tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte denizin derinliklerine açılabilirsiniz.

En İyi Bodrum Tekne Kiralama Hizmeti

Eğer yazımızı tamamlarken ne kadar haklı olduğumuzu düşünüyorsanız, sizi Bodrum Tekne Kiralama hizmetimiz ile muhteşem bir tekne keyfine davet etmek isteriz.

Yılların tecrübesini, güler yüzlü ekibimizi, uygun fiyatları ve nefis tekneleri bir araya getirdik ve beğeninize sunduk. Bu noktadan sonra, bu harika buketten faydalanmaya karar verirseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak olacaktır!