Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30-16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Jeep Safari ile harika bir Kemer gezisine ve eğlence dolu bir jeep yolculuğuna hazırrsanız eğer, bizde mükemmel bir gün geçireceğinize garanti veriyoruz. Zira en sevilen Kemer turları ve aktivitelerinden biri olan bu programda 4×4 bir jeep içerisinde hem tabiat harikalarını keşfedecek hem de oldukça eğleneceksiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Bu Tur Size Neler Vaat Ediyor?

Size harika bir gün sunmak için organizasyonumuza otel transferi dahil,  doğa yürüyüşlerine kadar pek çok madde ekledik. Dahası, yaklaşık 7 saatlik program boyunca pek çok görülmeye değer yerler görüp bu bölgeler hakkında bilgiler kazanacak ve yeni şeyler öğreneceksiniz.

Tabii ki yorgunluğunuzu atacağınız keyifli molalar da vereceğiz ve bu molalarda yemek yiyecek, yüzecek, bol bol fotoğraf çekip muhabbet edeceğiz. Böylece Antalya Kemer’de unutulmayacak anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceksiniz.

Hazırsanız adım adım bir gününüzü bizimle birlikte nasıl geçireceğinizden bahsedelim!

Konforlu Bir Başlangıç

Kemer Jeep Safari programımıza konfor ile başlayabilmeniz için sizi tam donanımlı aracımızla otelinizden alıp safarinin başlayacağı alana kadar kısa bir araç yolculuğu ile getireceğiz. Böylece hiç yorulmadan ve sıkılmadan, keyifli bir başlangıç yapmış olacağız.

10:30’da diğer misafirlerimizin de alana gelmesi ile birlikte safari alanından bir jeep konvoyu halinde ayrılıp, ilk durağımız olan Gedelme köyüne doğru yola çıkacağız.

Gedelme Köyü

Gedelme Köyü, yani ilk mola durağımız Bizanslardan kalma tarihi dokusu ve 750 metrelik rakımı ile sizi çok etkileyecek.

Burası yemyeşil masalsı görünüşü hem de 2000 yıllık koca bir ağacı barındırması nedeniyle oldukça önemlidir. 30 dakikalık molamız boyunca işte bu ağacı ziyaret edecek ve manzaranın tadını çıkaracağız. Burada ki süremiz tamamlandığında Ovacık’a doğru hareket edeceğiz.

Ovacık

1500 rakımlı Ovacık bölgesi, Antalya ve Kemer’i kapsayan nefis bir panoramik manzaraya sahiptir. Haliyle buradaki 20 dakikalık molamız esnasında bol bol manzara fotoğrafı çekebileceğiz. Ayrıca bol oksijenli tertemiz havayı soluyarak manzaranın keyfini çıkartabileceğiz.

Molamızın ardından bir dağ yolunu takip ederek ve sevimli yerleşim yerlerinin içinden geçerek öğle yemeği molası vereceğimiz restorana doğru ilerleyeceğiz. 12:30’da son derece hijyenik, özenli ve leziz bir şekilde hazırlamış olduğumuz yemeği (pilav ile salata eşliğinde balık, tavuk, omlet seçenekleri) yedikten sonra ,seçiminize göre molanızı değerlendirebilirsiniz.

Ekstra bir ücret ödeyerek buradaki mağarayı ziyaret edebilir ya da 30 dakikanızı dilediğiniz şekilde, özgürce geçirebilirsiniz.

Kanyonda Yüzme Molası

Öğle yemeği için durduğumuz restorandan ayrıldıktan sonra ise Bizans kalesi surlarının görkemli manzarası eşliğinde Kanyon’a doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuzun sonunda serin kanyon sularında yüzebileceğiniz 1 saatlik bir mola vereceğiz. Böylece günün yorgunluğunu atıp bedeninizi ferahlatma fırsatı bulacaksınız.

Hoş Bir Veda

Turumuzun toplam 70-80 kilometrelik rotasını tamamladıktan sonra toplanıp safari alanına dönmek için yola çıkacağız. Üzerimizde tatlı bir yorgunlukla saat 17:00 civarında alana vardıktan sonra ekibimizle vedalaşacak ve sizi otelinize götürmek üzere bekleyen aracımıza yönlendirileceksiniz. Varışta da Kemer Cip Safari turumuzu başarıyla sonlandıracağız.

Bize Katılın

Kemer Jeep Safari programımızı beğendiyseniz içeriğimizi online olarak hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer turlarımız için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz ve ya diğer Kemer günlük turlarımız için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Jeep Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.