Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
09:00-16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Suluada Tekne Turu, Suluada’nın Akdeniz’in en berrak sularıyla çevrili olması, nihai saflığı, el değmemiş doğası ve misafirlerine sunduğu Caretta’larla buluşma şansı nedeniyle tüm tekne turları arasından sıyrılan oldukça özel bir seçenektir!

Gerçekten de “Akdeniz’in Maldivleri” adıyla anılan gezeceğimiz bu koylar ve kıyılar bu unvanı sonuna değin hak ettiğini siz de turumuza katıldığınızda göreceksiniz.

Suluada’nın güzelliğini karşısında büyülenmeye hazır olun!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

İzole Bir Doğa Harikasına Yelken Açalım

Tam ve konforlu aracımızla belirlenen saatte sizi otelinizden alıp Adrasan limanına götüreceğiz. Çift katlı geniş teknemiz ve tüm misafirlerimiz hazır olduğunda ise güvertedeki yerimizi alıp sonsuz maviliğe doğru yelken açacağız!

Güzergahımızdaki bazı koylar ve kıyılar Caretta’ların doğduğu yerdir ve işte bu yüzden insanlardan, kirlilikten veya binalardan bu yaşam noktalarını korumak gerekir. Bu nedenle de bu doğal yerlere el değmemiştir.

Suluada’nın Saf İhtişamı

Kemer Suluada Tekne Turu programımızın özü elbette Suluada’dır. Bu yüzden orası hakkında fikir oluşturabilmek  için kısaca anlatalım;

Suluada Adası diğer adalara göre daha küçük bir doğal oluşum olsa da boyutlarına göre epey bir fazla popülariteye sahip! Tıpkı Maldivler’deki gibi bembeyaz kumlarına sahip olması bir yana sularının berraklığı sayesinde oradan oraya yüzen çeşit çeşit balıkları da net bir şekilde görebilirsiniz!

Suluada’da muhtemelen yoğun bir kararsızlıktan muzdarip olacaksınız: Beyaz kumların üzerine uzanıp bu güzel manzaranın bol bol fotoğrafını mı çekmeli yoksa kristalleşmiş sulara mı dalmalısınız? Bizce ikisine de zaman ayırmayı deneyin; pişman olmayacaksınız!

Lezzetli Bir Öğle Yemeği

Bir süre sonra yüzmek, fotoğraf çekmek, kıyı boyunca yürüyüşe çıkmak, sevdiklerinizle sohbet etmek ya da güneşlenmek yorucu olabileceğinden enerjinizi tazelemek için, tekne içerisinde hijyenik ve lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkaracağız. Enerjilerimizi geri kazanıp, günün geri kalan kısmına hazır olduktan sonra da yolculuğumuza devam edeceğiz!

Akseki Koyu: Trajik Bir Aşk İçin En Güzel Nokta

Bir sonraki durak, içindeki küçük mağarası ile ünlü Akseki Koyu olacak. Bu mağaraya yerel halk Aşk Mağarası (veya Aşk Koyu, Aşk Adası) olarak adlandırmaktadır. Kendisinin oldukça şaşırtıcı bir özelliği var.

Aşk Mağarası’nın suları normal deniz suyu sıcaklığına nazaran daha serindir. Ve bazı efsanelere göre suyun ısınının bu noktada daha düşük olması, hareme götürüldükten sonra çok ağlayan ve sevgilisinden ayrı düşen bir genç kızın gözyaşları yüzündendir. Böyle güzel bir yer için fazla üzücü bir hikaye olabirlir…

Yine de çok üzülmeyin, çünkü orada mükemmel bir yüzme seansı sizi bekliyor! Hem bedenimizi hem de zihnimizi rahatlatmak ve temizlemek için serin ve el değmemiş sulara karıştırmalısınız.

Yüzme molamız dolduktan sonra, tekrar Adrasan Limanına dönmek için yola çıkacağız.

Bize Katılın

Kemer Suluada Tekne Turu programımıza katılmak, doğanın harikalarının keyfini sürmenin, en güzel yüzme noktalarını ziyaret etmenin en keyifli yoludur! Bizimle birlikte Adrasan’dan yola çıkıp Suluada’yı gezerken asla unutamayacağınız nefis anılara sahip olacaksınız.

Sorularınız için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz: Tüm sorularınızı memnuniyetle cevaplayacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Suluada Tekne Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.