Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30 – 13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Yamaç Paraşütü ekstrem sporları seven, tatiline adrenalin katmak isteyen misafirlerimiz için Kemer’in en güzel manzarasına karşı hazırlanmıştır.

Bir düşünün: Kemer, Antalya’nın belki de en harika semtlerinden biridir. Görkemli dağları, yoğun ormanları, muhteşem kumsalları ve pırıl pırıl denizi… Daha ne olsun? Doğanın ve zarif zevklerin tadını çıkarmak için Kemer’i seçen sizin gibi gezginler asla pişman olmazlar kısacası. İşte şimdi ise Kemer’in güzelliğini gökten izleme şansınız var!

Atlayacağınız dağın en yüksek noktası 2365 metredir. Ve her gün yüzlerce turist işte bu zirveye tırmanıp bu büyülü macerayı yaşar!

Phaselis antik kenti, Korsan Koyu ve adalar, Olimpos’un meşhur plajları Tekirova ve Çıralı yani kısacası Kemerin en güzel ve en özel yerlerini kuş bakışı görme şansına sahip olacaksınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Ekipman

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotağraf

Kimler Uçabilir?

Sağlığınız için bazı uçuş kısıtlamaları vardır. Hamilelerin, kalp damar sistemi, kas-iskelet sistemi, solunum sistemi rahatsızlıkları olan misafirlerimiz maalesef bu etkinliğe katılamazlar.

Kemer Yamaç Paraşütü Hazırlığı

Kemer yamaç paraşütü için hazırlık yaparken en önemli şey doğru kıyafet ve ekipmanı seçmektir.

Kıyafet kısmı tamamen sizde: İpucu olarak, rahat şeyler giymelisiniz. Gerekli tüm ekipman ise eğitmenler tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca yine eğitmenlerimiz brifing sırasında yapmanız gerekenleri ayrıntılı olarak açıklayacaktır. Mükemmel atlayış için sizin de onları iyice dinlemenizi tavsiye ederiz.

Vahşi çağrışımlarının aksine yamaç paraşütü dünyadaki en güvenli sporlardan biridir. Bu nedenle, her yıl dünyanın her yerinden pek çok insan güvenli bir şekilde Kemer semalarını uçuş yapmak için buraya gelir.

Gerekli ekipmanı giydikten ve eğitmeninize güvendikten sonra artık hiçbir şey korkutucu olmayacak!

Profesyonellerle Çalışmak

10 yılı aşkın süredir işbirliği içinde olduğumuz Olimpos Dağı’nda bulunan Yamaç Paraşütü Okulu gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Ve bu okulun her eğitmeninin çiftler halinde uçma konusunda etkileyici bir tecrübe ve birikimi vardır: Toplamda 100’den fazla atlama gerçekleştirmişlerdir.

Kısacası, tamamen güvende olacak,ve yalnızca profesyonel ekip üyeleri tarafından yönlendiriliyor olacaksınız.

Kemer Yamaç Paraşütü Programı

Şimdi Kemer’de Yamaç Paraşütü programının nasıl işlediğine bir göz atalım.

Öncelikle, belirlenen saatte otel resepsiyonundan veya diğer toplama noktalarından belirttiğimiz saatte sizleri tam ve konforlu aracımızla alacağız. Varışta ise tüm ekipmanınız ekip arkadaşlarımız tarafından size verilecek ve gerekli talimatları öğrenmeye başlayacaksınız.

Eğitimden sonra en tepeye, fırlatma rampasına gidersiniz. Dağın tepesinde, Antalya’nın ihtişamını ve tıpkı sizin gibi adrenalin arayanları gözlemleme şansına sahip olabileceksiniz. Bu cesaret gerektiren maceraya katılmaya karar veren binlerce insan orada olacak, birbirinden farklı heyecanı gözlemle ve hissetme şansına da sahip olacaksınız.

Özgürlük duygusunun, yüzünüze çarpan esintinin ve tabii ki kulaklarınızda yüksek sesle atan kalbinizin tadını çıkarıp bir kuş gibi boşlukta süzüleceksiniz ! Yeşilliklerle bezeli doğa ve ışıldayan sular eşliğinde bir hayli huzur ve heyecan dolucaksınız.

Eğer anılarınızı unutulmaz kılmak isterseniz, uçuş sırasında isteğiniz üzere çekilecek olan fotoğraflarınızı satın alabilirsiniz.

Bize Katılın

Kemer  yamaç paraşütü size Kemer‘e ve Akdeniz kıyılarına bambaşka bir bakış kazandıracak! Zirvede sizi bekliyoruz! Eğer turumuza katılmak isterseniz çevrimiçi olarak bize her zaman ulaşabilirsiniz. Kemer’deki diğer turlarımıza bakmak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Yamaç Paraşütü”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.