Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 15:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Dinopark dünyanın en eski sakinleriyle tanışacağınız ve büyüleyici bir maceraya atılacağınız harika bir yerdir! Zira Antalya kıyılarının en büyük interaktif parkı olan Dinopark’ta farklı dinozor türlerini görebileceksiniz!

Milyonlarca yıl öncesine uzanan bir zaman yolculuğuna hazır olun!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Bileti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecek

Dinopark Hem Çocukları Hem Yetişkinleri Cezbeder

Size hemen bu eğlence dolu yer hakkında kısaca bilgi verelim: Kemer Dinopark, Göynük denen bir köy yakınlarında bulunmaktadır. Park, 30.000 metrekareden fazla alanı kaplamaktadır ve bu da onu kendi türü içerisinde Türkiye’nin en büyük eğlence parkı yapmaktadır.

Ayrıca Dinopark’ı Türkiye’deki tematik parkların en güzel örneklerinden biri yapan şey muhtemelen bulunduğu ortamdır: Park, yürüyüşünüz sırasında devasa dinozorları serin ve yazın sıcağından uzak olacak şekilde ormanın içine konumlanmıştır!

Dinopark’ın Bölümleri

Kemer’deki Dinopark tematik parkı iki bölgeye ayrılmıştır. Ana alan interaktiftir: Sonsuz labirentte dolaşabilir ve milyonlarca yıl önceki hayatın temsilcileriyle karşılaşabilirsiniz. Gerçekten yaşamış 30’dan fazla dinozor ve onların dev vücutları kendilerine hayran bırakacak!

Bazı dinozorlar sensörleri sayesinde size tepki verip, sizinle tanışmaktan mutlu olacak, bazıları ise sizi tehdit ediyor gibi görünecek! Fakat endişelenmeyin: Onlar yalnızca ruhlarındaki vahşiliği temsil ediyorlar!

Kendinizi hazır hissettiğinizde keyifli bir geziye çıkın ve gezegenimizin yüzbinlerce asır önce yaşamış yaratıklarıyla tanışın. Ve bu dönemlere özellikle ilgi duyuyorsanız arkeolojik kazılara katılabilirsiniz!

Dinopark’ın Diğer Harika Özellikleri

Dinopark‘ın Kemer’deki ana dinozor alanının yanı sıra katılabileceğiniz özel aktiviteler bulabileceğiniz ikinci bir rekreasyon alanı da bulunmaktadır. Örneğin, sizi Mezozoik çağa geri götürecek ürkütücü bir filmin keyfini çıkarabileceğiniz 7D sinemaya gidebilirsiniz.

Gerçekten cesursanız  bir korku odasına da girebilirsiniz.Sizin için hazırlanmış bu odada bazı engellerle karşılaşacaksınız ve bulmacaları çözerek oradan çıkmaya çalışacaksınız. Tabii ki tüylerinizin diken diken olduğunu her an hissedeceksiniz!

Açık hava etkinlikleri hayranlarına sesleniyoruz: Kaya tırmanışına katılmanızı şiddetle tavsiye ederiz! Şimdiden heyecanlandıysanız Dinopark’taki dev halat parkı sizi bekliyor… Bir tırmanma duvarının zirvesini fethetmeye çalışarak veya bazı engelleri aşmaya çalışarak kaya tırmanışında kendinizi deneyebilirsiniz: Seçim her zaman sizin.

Kemer’de Gezeceğiniz En Garip Yer

Bizimle Kemer’deki Dinopark’a seyahat ettiğinizde eğlence, tarih ve arkeoloji dünyasına dalacağız! Orada göreceğiniz her şey ve hissedeceğiniz tüm duygular Antalya Kemer tatilinizi çok daha keyifli hale getirecek!

Bize Katılın 

Dilerseniz bu kemer Dinopark  turunu hızlı bir şekilde çevrimiçi olarak rezerve edin veya tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin. Sizleri bekliyoruz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Dinopark”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.