Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
07:00 -14:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Kahvaltı, Öğle Yemeği

Kemer Balık Tutma Turu, çeşitli türlerdeki balıkları, keyifli saatleri, nefis manzaraları, dost canlısı ekibi ve eksilmeyen enerjisi ile muhteşem bir aktivitedir! Misafirlerimizin tecrübesiz ya da usta bir balıkçı olup olmaması fark etmeksizin gününü son derece dinamik ve eğlenceli kılmak isteyen herkes için teknemizde sıcak bir şekilde karşılanır!

Hem sükunet hem eğlence dolu günümüze başlamak için yelken açmadan önce tur otobüsümüz sizi otelinizden alıp, özel balıkçı teknelerimizin kalktığı limana getirecektir. Limana varış ise yaklaşık olarak sabah 7’de olacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Kahvaltı

Öğle Yemeği

Ekipman

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecekler

Ustalardan Öğrenin

Kemer Balık Tutma Turu, aynı zamanda yerel balıkçılar da olan profesyonel bir ekibe sahiptir. Maviliklere hükmeden çeşitli deniz canlılarını, destansı manzaralarla dolu balık tutma noktalarını ve balıkçılık için en uygun koşulları da dahil olmak üzere balık tutma ile alakalı her şeyi bilirler.

Teknemize geldiğinizde profesyonel ekibimizle tanıştığınız da tur için yerinizi almış olacaksınız. Burada ekip arkadaşlarımız siz olta takımı, yemler ve makaraların nasıl kullanılacağını ayrıntılı bir şekilde anlatacak.

Balık tutma gezisi sırasında (haliyle!) balık tutabilir, en iri ve en leziz balıkları yakalamakla ilgili ipuçlarını öğrenebilir, aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet edebilir, güvertede güneşlenebilir veya Akdeniz’in derinliklerine dalabilirsiniz!

Güvertede İştah Açıcı Öğle Yemeği

Bu turda en eğlenceli kısım yakaladığınız balıkları ızgara yaptığımız bir öğle yemeği zamanının olması! Tabi levrek, lepistes ve çipura gibi balıkları yakalamayı başarabilirseniz…

Tabii bu yakalayamazsanız açlıktan öleceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü balık tutmada başarılı olsun ya da olmasın tüm misafirler için hali hazırda bir menü olacak! Bu menü ise salata, şnitzel, makarnadan oluşmaktadır.

Stresi Bırakmanın En İyi Yolu

Olta makarasının dönüşünün ıslığını, dalgaların şakırtısını ve rüzgarın sesini dinleyin. Güneşin, denizin ve temiz havanın tadını çıkarmayı da ihmal etmeyin. Muhteşem bir his, öyle değil mi? Böyle bir atmosferde insanın bedenini de ruhunu da temizlemesi kaçınılmazdır.

Dolayısıyla Kemer’de hem eğlenceli hem de her tür olumsuzluktan uzak bir gün geçirmek isterseniz balık turumuz size tam aradığınız şeyi sağlayacak!

Bize Katılın

Denizin doğal ve serin sularına karışıp, en iyi şekilde balık tutmayı öğrenmek istiyorsanız Kemer Balık Tutma Turu misafirlerimizden biri olmalısınız. Bunu yapmak için ise bu turu çevrimiçi olarak satın alabilir veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Balık Tutma Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.