Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
Her Saat
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Hamam programımız düzenlediğimiz bütün Kemer turları ve aktiviteleri arasında aynı anda hem bedeninizi, hem zihninizi, hem de ruhunuzu rahatlatabilecek bir seçenek sunar. İşte tam da bu nedenle son derece özel bir yere sahiptir ve kendisini tepeden tırnağa yenilemek isteyen tüm yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmuştur.

Antik Romalılardan Osmanlılara kadar uzanan görkemli bir imparatorluk dönemi boyunca çeşitli özellikleriyle ön plana çıkan bu geleneksel banyo kültürünü en hijyenik, en sağlıklı ve en keyifli şekilde Kemer’de deneyimleyebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Sauna

Kese

Köpük masajı

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Herhangi bir sağlık sorunu yaşıyorsanız ya da hamileyseniz hamam programımıza katılmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Hamamdaki bölümler sıcak ve buharla dolu olabileceğinden sağlığınızı nasıl etkileyebileceğini önceden bilmelisiniz.

Ayrıca yanınızda mayo, havlu ve fotoğraf makinenizi de getirmenizi tavsiye ederiz. Ek olarak ekstra hizmetlerden faydalanmak için para da getirebilirsiniz.

Konforlu Bir Başlangıç

Kemer Türk Hamamı seansınıza ferahlık ve konfor ile başlayabilmeniz için sizi otelinizden alıp hamama kadar kısa bir araç yolculuğu yapacağız.

Buhar Odası (Sauna)

Tesise varınca profesyonel personel tarafından samimiyetle karşılanıp program hakkında daha ayrıntılı bilgi edineceksiniz.  Profesyonel ekibimiz soyunma ve hazırlanma kabinin gösterdikten sonra saunaya girmek için de hazır olacaksınız.

Buhar ve ısıyla dolu odada bir süre oturarak cildinizin yumuşamasına ve gözeneklerinizin genişlemesine yardım edeceksiniz. Bu işlem bir sonraki aşamanın en verimli şekilde geçmesine ve toksinlerden ve kirlerden tam bir arınma sağlamaktadır.

Burada ki süremiz dolduktan sonra, saunadan ayrılıp bir diğer etabımız’a geçeceğiz.

Bol Köpüklü Kese Keyfi

Kemer Hamam programımız gelenekselleşmiş köpük ve kese adımıyla devam edecek:

Profesyonel personel yanınıza gelecek ve kese yardımı ile bedeninizi titizlikle rahatlatmaya başlayacaktır. Böylece ölü deriler, kirler, toksinler gibi vücudunuzda barınmasını istemeyeceğiniz her şeyden kurtulmuş olacaksınız. Hem de son derece hijyenik ve sağlıklı bir şekilde… Dahası tüm bu süre boyunca mis kokulu bir sabun köpüğü kütlesinin altında uzanarak keyfinizi adeta daha da arttırmış olacaksınız.

Bir not olarak ekleyelim: Keselenme aşaması kan dolaşımınızı hızlandırdığı için, bağışıklığınızı da arttırmış olacaksınız.

Diğer Hizmetler

Kültürel bir yapıtaşı olan hamam keyfinin ana bölümleri bittikten sonra birbirinden rahatlatıcı ve keyifli hizmetlerin tadını çıkarabileceksiniz. Bu hizmetler:

  • Jakuzi
  • Ayak masajı
  • Vücut masajı
  • Yüz maskeleri gibi uygulamalardan meydana gelecektir.

Ayrıca ekstra bir ücret ödeyerek farklı paketlerin keyfini de çıkarabilirsiniz. Kısacası rahatlığı ve ferahlığı ile favoriniz olacak bir gün geçireceksiniz.

Güzel Bir Veda

Programımız sona erdiğinde profesyonel personelle vedalaşacak, eşyalarınızı teslim alacak ve  sizi tesisten alıp otelinize bırakmak için bekleyen aracımıza bindireceğiz. Otelinize vardığınıza programımız başarıyla tamamlanmış olacak.

Bize Katılın

Kemer’de hamam sefası sürmek isterseniz ve Kemer Hamam programımızı beğendiyseniz içeriğimizi online olarak hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Hamam”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.