Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00-13:00
Tur Günleri
Cumartesi, Perşembe, Salı
Yemek
Yemek Yok

Düzenlemiş olduğumuz Kemer Akvaryum Turu, deniz seviyesinin altına gizlenmiş güzellikleri göstererek hem yetişkinleri hem de çocukları memnun edecek harika bir turdur: Denizlerin ve okyanusların gizemli flora ve faunasını kucaklamaya hazır olun!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Bileti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Özel Odalara Giriş

Yiyecek & İçecek

Dünyanın En Büyük Tünel Akvaryumu

2012 yılında Antalya’da açılan ve hemen turistlerin göz bebeği haline gelen Akvaryum (veya Oceanarium), o günden bu yana muhteşem canlılara ev sahipliği yaparak Antalya’nın en popüler turistik yerlerinden biri olmuştur.

Antalya Akvaryum dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olmasının yanı sıra en büyük tünel akvaryumuna da sahiptir. (uzunluğu 131 metre ve genişliği 3 metredir)! Belki de bu yüzden eşsiz hayvanları sergileyen bu uzun mavi tünel boyunca yürüyen insanlar asla sakin kalamazlar.

Burada bir not olarak ekleyelim, tünel boyunca aynı şeyleri tekrar tekrar görmeyeceksiniz. Çünkü tünel akvaryumu 3 bölüme ayrılır:

  • Tropik Resifler: Sıcak akıntıların sakinleriyle tanışacaksınız.
  • Batık Atlantis: Bir su altı şehri ve bir gemi enkazının kalıntılarını göreceksiniz.
  • Denizaltı (en uzun kısım): Denizin en tehlikeli canlılarını gözlemleyeceksiniz. Çarpıcı manzaraları kaçırmamak için gözlerinizi iyice açmayı unutmayın!

Antalya Akvaryum’un İlginç Bölümleri

Tünel boyunca yürüyüş yaptıktan sonra Antalya Akvaryumu’nun diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. Ve Kemer Akvaryum Turu boyunca tamamen özgür olacağınız için sizi en çok çeken noktaları seçebilir, diğer boyutları kucaklamanın tadını çıkarabilirsiniz! Yine de bazı bölümlerinin ekstra giriş ücreti gerektirebileceğini lütfen unutmayın.

Gelin Antalya Akvaryumu’nun en güzel diğer bölümlerine bir göz atalım!

Oceanride XD Sineması

Bu bölümde, denizin 3D seyri gerçekleştirilir. Kaptan Barbossa ile birlikte derinliklere daldığınızı ve zamanda yolculuk ettiğinizi hissedeceksiniz!

Kar Dünyası Akvaryumu

Bu bölüme girip yazı hemen gerinizde bırakabilirsiniz. 1500 metrekarelik alanında küçük bir Antarktika bölümü göreceksiniz! Burada sizi -5 derecelik hava şartlarından koruyacak özel giysiler giyerek bir igloyu da ziyaret edebilirsiniz! Ayrıca, kartopu savaşlarına katılmayı veya sevimli bir kardan adam yapmayı da unutmayın!

WildPark

WildPark’ı ziyaret ettiğiniz de, atmosferine hayran kalacaksınız. Kükremeler duymak, ormanların enfes kokusunu içinize çekmek yılanlar, büyük örümcekler, kaplumbağalar, akrepler ve daha fazlası gibi tropik hayvanları görmek sizi gerçek bir safariye çıkarmış gibi hissettirecek!

Eğlenme ve Öğrenme Zamanı

Şimdi programımıza katılarak doğanın en görkemli parçalarını bir araya getirerek deniz altında, karada ya da dünyanın en vahşi köşelerinde yaşama dair kültürel birikiminizi genişletmenin tadını çıkarabilirsiniz! Üstelik harika fotoğraflar da çekebilirsiniz. Eşsiz hayvanları görebilir, farklı atmosferlere karışabilir ve tüm şekilleriyle Tabiat Ana’yı kucaklayabilirsiniz!

Bize Katılın 

Kemer Akvaryum turu gezimiz için şimdi yerinizi ayırtabilir veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: Tüm sorularınıza 7/24 memnuniyetle cevap vereceğiz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Akvaryum Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.