Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Korsan Tekne Turu konsepti hem çocuk hem yetişkinler için eğlenceli bir temaya sahiptir. Karayip Korsanları filmlerini seviyorsunuz değil mi? Biz de öyle tahmin etmiştik… O halde Kemer’de korsan temalı bir tekne gezisi sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Zira teknemizin tüm dekorasyonu ve donanımı korsanların heyecan verici tarzlarını ve hayatlarını yansıtıyor olacak!  Üstelik bu tur boyunca denizin ve Kemer koylarının muhteşem güzelliklerinin tadını da çıkarıyor olacaksınız. Daha da iyisi tekne içindeki yarışmalara katılabilirsiniz. Enfes turistik yerleri görebilir ve istediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Bize sorarsanız böyle bir tur kaçırmamalısınız!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Öğle Yemeği

Rehberlik

Animasyon

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Phaselis Giriş

Antalya’dan Transfer Dahil Tur Fiyatı 140 TL, Kemer’den Transfer Dahil Tur Fiyatı 120 TL

Kemer Korsan Tekne Turunun Avantajları

Bir kez daha hatırlatmakta fayda olacağını düşünüyoruz. Kemer Korsan Tekne Turumuz ile:

  • Büyüleyici bir tekne içerisinde el değmemiş koyların, suların, manzaraların ve doğal güzelliklerin tadını çıkarma fırsatınız olacak.
  • Gezi boyunca birçok yarışma ve eğlenceye katılabilir, sevdiklerinizle ya da güvertede yeni tanışacağınız misafirlerle bolca eğlenebilirsiniz!
  • Son derece uygun fiyatlara nefis bir hizmet alabilir ve dopdolu bir gün geçirebilirsiniz!

Kemer Korsan Tekne Turu İle Muhteşem Bir Güzergah

Kameranızı hazırlayın; Kemer ve civarındaki en büyüleyici, yeşili maviye bulayan en güzel yüzme noktalarını ziyaret edeceğiz;

  • Phaselis Antik Likya Kenti
  • Kleopatra Koyu
  • Kemer Limanı ve Koyu
  • Cennet Koyu’dur.

Phaselis

Kendisi Kemer’e yaklaşık olarak 12 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Ve Antalya’da gezilecek en güzel yerlerden biridir.

Zira yaşı binleri bulmuş bu şehrin kalıntıları, mitolojiye ve çağlar öncesine ait eski hikayelere meraklı olan herkesi büyüleyebilir. Sayısız mozaik ve rölyef, antik yapı kalıntıları, eşsiz enerjisi ve atmosferi, çevresini saran masmavi deniz, yakındaki ormandan gelen çam aroması dolu tertemiz hava… Buranın size verdiği bu muhteşem hissi asla unutamayacaksınız.

Kleopatra Koyu

Antik Likya Kenti phasalis’te mola süremizi doldurduktan sonra, bir sonra ki durağımız Kleopatra koyu olacak.

Tertemiz berrak suları, cennet gibi  manzarası olan bu koyda yüzmeye doyamayacaksınız!

Kemer Körfezi

Kemer’in koyları ve mağaraları sahil şeridinde yer almaktadır. Bu doğal oluşumlar çok derin gizemlerle doludur. Ayrıca cam gibi sular ve mükemmel manzaralar da bahsi geçen bu nefis yerlerin adeta hamurunda vardır.

Kısacası Kemer kıyıları sizi pozitif enerji ile doldurur ve muhteşem fotoğraflar çekmek için fevkalade bir kaynaktır! Burada göreceğiniz her şey bir öncekinden daha güzel gelecek. Oysa hepsinin kendine has bir özelliği vardır.

Kemer Turkiz Marina, örneğin, her gün yüzlerce turist taşıyan gemileri ve antika tarzdaki yelkenli tekneleriyle ünlüdür. Kemer Körfezi, zengin doğası ve balık çeşitliliği ile dünyaca ünlü eşsiz bir ulusal rezervin parçasıdır. Yani onların güzellik yarışmasında bir kazanan seçemeyeceksiniz!

Cennet Koyu

Kemer körfezini geçtikten sonra Cennet Koyuna doğru yola çıkacağız. Balık  çeşitliliğinin fazla olduğu bu koyda yüzerken hiç karşılaşmadığınız yeni balık türleriyle karşılaşabilirsiniz.

Gün boyu bu koylarda yavaş yavaş ilerlerken, bazı yarışmalar, köpük partisi (covid-19 dönemi boyunca mevcut değildir), bardan alınabileceğiniz lezzetli yiyecek ve içecekler ve tabii ki kahkaha ve heyecan eminiz ki teknedeki süreyi daha da güzel bir hale getirecek.

Kemer Korsan Tekne Turu sırasında, gerçek korsanlar kıyafeti giymiş bazı animatörlerin de yer aldığı eğlence programına katılma şansınız olacak!

Ayrıca teknenin pruvasında Kemer’in görülmeye değer yerlerinin muhteşem manzarasını sunan özel bir noktada oturabilirsiniz.

Bize Katılın 

Sizde Kemer korsan tekne turu ile bu muhteşem programımıza katılın! ve bizimle iletişime geçin ! Eğer sadece sevdiklerinizle ayrı ve özel bir gün geçirmek isterseniz Kemer Tekne Turu ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Korsan Tekne Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.