Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Antalya Şehir Turu için rezervasyon yaptırmak, yaz geldiğinde bir turist mıknatısı haline gelen ülkemizin güneydeki incisini keşfetmenin mükemmel bir yoludur. “Hangi inci bu?” derseniz, cevap basit:Yuvarlak şekilli çakıllarla süslü muhteşem koylar ve kıyılarıyla gönüllere taht kuran, şık tesislere ve çılgın bir gece hayatına ev sahipliği yapan Antik kentlerin şehri Antalya’dan bahsediyoruz!

Günlük Antalya Şehir gezimizde Antalya’nın özellikle Helenistik dönemlere götürecek tarihi noktalarına odaklanacağız.

Bu programımızda Kaleiçi, Tekeli Mehmet Paşa Camii, Hadrian Kapısı ve Saat Kulesi  gibi simge yapılarını göreceğiz. Doğa Ana’nın eserlerinden en güzel örneklerinin bazıları da yine gezimizde sergilenecek! Aşağıdan onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Teleferik

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Tekne Turu

İçecekler

Kemer Antalya Şehri Turu Programı

Tur günümüzde herhangi bir aksilik olmadıkça aşağıdaki programı takip edeceğiz:

  • Kemer’deki otellerden alınma
  • Karpuzkaldıran Şelalesi ziyareti (Aşağı Düden Şelalesi olarak da bilinir.)
  • Teleferik gezisi
  • Öğle yemeği
  • Tekne gezisi (opsiyonel)
  • Kaleiçi
  • Otellere dönüş

Macera Başlıyor

Kemer Antalya Şehir Turumuza  09.00’da siz misafirlerimizi otellerinizden tam donanımlı ve konforlu araçlarımızla karşıladıktan sonra başlayacağız. Güneş kreminizi, güneş gözlüğünüzü, şapkanızı bu tur için yanınıza almanız öneririz!

Kaleiçi: Antalya’nın Eski Kenti

Kaleiçi, Antalya’nın en güzel yerlerinden biri olmakla birlikte bizim de keyifli bir yürüyüş yapacağımız ve yapıların antik dokularını izleyeceğimiz gezi noktasıdır. Balkonlarında rengarenk çiçekler sarkan Selçuklu ve Osmanlı’dan kalma cumbalı evler ve denize çıkan sokaklar şüphesiz ki buraya aşık olacak kadar keyifli bir atmosfer yaratıyor.

Bu otantik yerin dar sokaklarında yürürken Osmanlı İmparatorluğu döneminde bir Bizans kilisesinden camiye dönüştürülen Tekeli Mehmet Paşa Camii’ni ziyaret edeceğiz. Ardından M.S. 130 yılında Roma İmparatoru Hadrian’ın isteği üzerine yaptırılan, çiçek süslemeleri ve büyüleyici yapısı ile ünlü Hadrian Kapısı’nı ziyaret edeceğiz.

I. Abdülhamid’in hakimiyetindeki Osmanlı döneminde yaptırılan Saat Kulesi’ne ev sahipliği yapan meydanı gezdikten sonra Kaleiçi gezimizi sonlandıracağız. Kısacası, galeriniz egzotik fotoğraflarla dolu olacak!

Antalya’da Rahatlatıcı Bir Tekne Turu

Ardından teknelerin kalktığı limana gideceğiz. Antalya tekne turu için ekstra ödeme yapan misafirlerimiz Akdeniz’in pırıl pırıl sularında tekne turunun keyfini çıkaracaklar. O şanslılardan biriyseniz Antalya’nın keyifli manzaralarını seyrederken bedeninizi ve zihninizi dinlendirmenin tadını çıkarın!

Teleferik ve Aşağı Düden Şelalesi

Antalya gezisinin belki de en heyecan verici kısmı, piknik yapmak için popüler olan küçük dağı Tünektepe’nin zirvesine teleferikle ulaşmamız olacaktır! Bizce oraya vardığımızda olabildiğince güzel fotoğraflar çekmelisiniz!

Ardından teleferik istasyonuna geri dönüp, Antalya’nın en popüler gezi yerlerinden birini ziyaret etmek için yollara çıkacağız.

Yerden 42 metre yükseklikten düşen Aşağı Düden Şelalesi’nin sularının şakırtıları ve büyüleyici manzarası diğer durağımızda bizleri karşılayacak. Ve orada temiz havanın ve doğanın huzur dolu güzelliğinin tadını çıkaracağız.

Süre dolduğunda ise tur otobüsüne geri dönüp tekrar otele dönmek için Kemer’e doğru yola çıkacağız. Otele vardığınızda ise programımız başarı ile sonlanmış olacak.

Bize Katılın 

Kemer Antalya Şehir Turu içeriğini beğendiyseniz bu programı kolayca rezerve edebilir veya detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Antalya Şehir Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.