Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Yunuslarla Yüzme programı gibi aktivite tabanlı bir tura katılmak Antalya’daki nefis tatilinizi heyecan dolu anılar katacak.

Eminiz ki günün pozitiflik ile dolu olacaksınız. Hele ki tatilinizi ailece, çocuklarınızla yapıyorsanız onların bu sempatik hayvanlarla tanışarak kaynaşmasını sağlamak için programa katılmayı tercih edebilirsiniz. Böylece çocuklarınız ve hayvanlar arasındaki güzel bağ epey geliştirecektir.

Tabii ki, bir yetişkin olarak aynı hisler ve heyecan sizde de eksik olmayacak.

Gelin bu heyecan dolu etkinliğin ayrıntılarını öğrenelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Rehberlik

Giriş Ücreti

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecekler

Konforlu Bir Başlangıç

Antalya’da yunuslarla yüzmeye bir an evvel başlayabilin diye sizi otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla önceden planlanan saatte alacağız.

Araç yolculuğumuzun ardından Dolphins Land Park’a geldiğimizde ise etkinliğimiz resmi olarak başlayacak. Ve inanılmaz eğleneceğiniz bir gün sizi bekliyor olacak.

Yunus Gösterisi

Tesise girdikten sonra yunuslar hakkında ilginç şeyler öğreneceksiniz ve atmosferi keşfetmek için özgürce dolaşa bileceksiniz. Ardından ise yunus şovu başlayacak ve gösterileri sırasında bu sevimli hayvanlarla ilk kez burada karşılaşacaksınız.

Yunuslar size ve tesisi dolduran diğer konuklara eğlenceli ve şaşırtıcı bir gösteri sunacaklar. Ve tüm kalbiniz sıcaklık, hayranlık ve mutlulukla dolacak: Renkli hulahoplar ve toplarla süslenmiş akrobatik yunus gösterisi gerçekten görülmeye değer…

Yunuslarla Yüzme Seansı

Antalya Yunuslarla Yüzme etkinliğimiz gösteri sona erdiğinde başlayacak. Tüm misafirler küçük gruplara ayrıldıktan sonra herkes tek tek yunuslarla bağ kurma ve onlarla yüzme şansına sahip olacak. Peki ama nasıl bir deneyim olacak bu?

Geniş, özel havuzun içinde siz ve tatlı arkadaşınız arasındaki büyüyen sevgiyi hissedeceksiniz ve bu bağ içinizi huzurla dolduracak. Muhtemelen bu yüzden de asla bitsin istemeyeceksiniz.

Eklemeden geçmeyelim: Aktivite esnasında profesyonel fotoğraf ve video hizmeti de olacak ve profesyonel fotoğrafçımız sizler için çekimler yapacak. Tesisten ayrılmadan önce anılarınızı ölümsüzleştirmek için dilerseniz bu kayıtları satın alabilirsiniz.

Hoşça Kalın Yunuslar

Program süremiz dolduğunda yunuslara veda etmek zorunda kalacaksınız ve otelinize götürmek için bekleyen tam donanımlı ve konforlu aracımızla geri dönüş için yola çıkacaksınız.

Bize Katılın 

Otelinize vardığınızda Antalya Yunuslarla Yüzme aktivitemiz sona erecek ve günün geri kalanında  dinlenebilecek veya Antalya turları aracılığıyla yeni aktiviteler planlayabileceksiniz. Planlarınızı önceden, mükemmel bir şekilde tasarlamak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Yunuslarla Yüzme”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.