Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Düzenlediğimiz Antalya At Safari güler yüzlü ekibimiz ve dost canlısı atlarımızla birlikte, muhteşem Antalya tatilinize bir saatlik nefis ve huzur dolu bir seçenek sunar.

Hemen şu an gözlerinizi kapatın. Kendinizi asil dostunuzun sırtında, Antalya’nın doğal güzelliklerini seyrederken hayal edin: Muhteşem bir görüntü, değil mi?

İşte bu kombinasyon Antalya’da geçirdiğiniz günlerin içerisinde unutulmaz bir yer edinecek. Bu masalsı tecrübeyi deneyimlediğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız. Nedenini daha ayrıntılı olarak öğrenmek ve at safarisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir aşağıdaki paragrafları okumaya devam edebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek  & İçecekler

At Safari Programımız

Belirlenen saatte tam donanımlı ve konforlu aracımızla sizi otelinizden alıp, turumuzun yapılacağı çiftliğe getireceğiz. Otelinizden at çiftliğine (mesafeye göre kesin süre değişebilir) kadar kısa süreli bir araç yolculuğu yapacağız. Bu başlangıç ile maceraya atılmaya hazır olacağız!

Tanışma ve Eğitim

Araçtan inip at çiftliği alanına geldiğimizde Antalya At Safari programımızın profesyonel ve lisanslı eğitmenleriyle tanışacaksınız.

Ata binme teknikleri hakkında ayrıntılı bilgi verecekler. Ayrıca bazı güvenlik prosedürleri hakkında da sizi bilgilendireceklerdir. İlgili ekipmanı alıp taktıktan ve giydikten sonra ise sevimli dostunuzla tanışacaksınız: Atlar…

Bu akıllı hayvanlar misafirlerimizle keyifli bir yürüyüş yapmak için iyice eğitilmişlerdir. Bu yüzden endişelenecek hiçbir şey yoktur! Zaten onlarla tanıştığınızda da bunu iyice anlayacaksınız.

Bütün hayvanlar gibi atlar da sempatik, arkadaş canlısı, sakin ve sevgi doludurlar. Hatta onları sevdiğinizi anlamalarını sağlarsanız sizi daha çok seveceklerdir!

Tavsiyemiz, onlarla aranızda olan bağı güçlendirmek için sevginizi dokunarak göstermeniz yönünde olacaktır. Bu esnada siz de huzurla dolucaksınız.

Antalya At Safari Programı

75 dakika boyunca Antalya’nın en güzel bölgelerinden biri olan Lara Plajı’nda ata binme keyfi süreceksiniz. Bir şeye ihtiyacınız olması durumunda ise eğitmenimiz her daim yanınızda olacak ve böylece kendinizi hem güvenli hem de huzurlu hissedeceksiniz.

Safari sırasında yapmanız gereken tek şey etrafınızı kuşatan nefis manzarayı izlemek, doyasıya eğlenmek, kendinizi bir kral ya da kraliçe gibi hissetmek ve sizinle muhteşem dostunuz arasındaki samimi ilişkinin tadını çıkarmak olacaktır!

Veda Zamanı

Zamanımız dolduktan sonra ise ekip üyelerine ve  dostlarımıza veda edeceğiz ve sizi otelinize götürmek için tam donanımlı, konforlu, güvenli ve modern aracımıza yönlendericeğiz.

Otele vardığınızda, Antalya At Safari programımız başarıyla sona erecek ve biraz dinlenecek ya da günün geri kalanını dilediğiniz gibi planlayabileceksiniz.

Bize Katılın 

Turumuzun içeriğini beğendiyseniz çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilir veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorularınızı zevkle cevaplayacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya At Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.