Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Buggy Safari ile adrenaline doymak, eğlenceli anlar yaşamak, bu güzel şehrin muhteşem doğasına karışmak ve engebeli yollar boyunca bolca gülüp eğlenmek ister misiniz? O O zaman sizi bol eğlenceli ve bol kahkahalı bir etkinliğe bekliyoruz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Ekipmanlar

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecekler

Bu Etkinlik Size Neler Vaat Ediyor?

Yukarıda bahsettiğimiz birbirinden akıl çelici eylemlere ek olarak bir de heyecanın dibine vurup Buggy aracınızın içinde çamurlara ve sulara bulanmak istiyorsanız, keinlikle bu turda hayatınızın en eğlenceli dakikalarını yaşayacaksınız.

Bu aktivite özellikle Antalya’nın çarpıcı manzaralarını ve hızlı kalp atışlarını bir araya getirdiği için mükemmel bir seçenektir ve en dinamik Antalya turları ve aktivitelerinden biridir. Üstelik tam 1,5 saat sürecek olan program boyunca, onlarca “beğeni” garantili fotoğraflar çekebileceksiniz.

Kendi başınıza ya da sevdikleriniz ile Antalya’nın en heyecan verici etkinliklerinden birinin tadını çıkarabilirsiniz.

Buggy Turu için Eğitim

Sizi alana bıraktıktan sonra, tam 1,5 saat boyunca yoldaşınız olan Buggy aracı ve tabii ki profesyonel eğitmenlerimizle tanışma zamanı gelecek!

Burada, eğitmenler tarafından buggy arabasının nasıl kullanılacağı ve ekipmanları hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Yeri gelmişken belirtelim: Bu aracı sürmek için bir ehliyetiniz olması gerekmez. 17 yaşın üzerindeyseniz, bir sürücü olabilirsiniz. Eğer değilseniz, yolcu koltuğuna oturabilirsiniz. Ve yine de bu maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya Buggy Safari Başlıyor

Eğitim bölümünde neler öğrendiğinizi göstermenin zamanı geldi: Toros Dağları‘nın vadilerine, nehirlerine, ormanlarına ve yollarına hoş geldiniz!

1,5 saat boyunca, buggy arabanızı işte bu nefis güzergahtan geçireceksiniz. Etrafı seyredip temiz havayı ciğerlerinize dolduracağız. Aynı zamanda çamurları ve suları etrafa, üstünüze başınıza ve aracınıza sıçratma zevkine erişeceksiniz.

Birbirinden güzel anılarla dolu olacak işte bu müthiş yolculuk sırasında eğlenceli ve değerli anları fotoğraf makinenizle ölümsüzleştirmeyi unutmayın!

Güzel Bir Son

Turumuz bittiğinde ve aracımızı ilgili personele geri teslim ettiğimiz zaman, gitmeye hazır olacağız. Tesiste bekleyen tam donanımlı ve konforlu aracımıza sizi yönlendirdikten sonra otelinize geri götüreceğiz. Otelinize varışta Antalya Buggy Safari turumuz başarıyla sona erecek.

Bize Katılın 

Antalya Buggy Safari gezisiyle ilgileniyorsanız, online olarak rezervasyon yaptırabilir ve istediğiniz zaman bize katılabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Buggy Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.