Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Antalya Dalış Turu bir soruya cevap niteliğindedir: Antalya göz alabildiğine nefis bir şehirdir; peki ama Antalya’nın göremediğiniz kısımları nasıldır?

Örneğin Antalya’nın koyu mavi sularla kaplı komşusu Akdeniz, içindeki doğal zenginliği gizler ve Antalya’da dalış programımıza kayıt olmazsanız bu güzelliği asla göremezsiniz. Bu nedenle de yüzdüğünüz denizi derinlemesine keşfetmeye ve ona hayran kalmaya hazır olun.

Özellikle maceracı bir ruhunuz varsa ve Antalya’da ki anılarınızı ve deneyimlerinizi çeşitlendirmek için yeni şeyler denemek istiyorsanız bu programa kesinlikle bir şans vermelisiniz; asla pişman olmayacaksınız.

Aşağıdaki paragrafları okuyarak bu aktivitenin oldukça eğlenceli ve zengin içerikli ayrıntılarını öğreneceksiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Ekipmanlar

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Güzel Bir Başlangıç

Antalya Dalış Turu programımıza başlamak için sizi konforlu ve modern aracımızla Antalya’da kaldığınız otelinizden alıp, limana gelene kadar son derece keyifli bir araç yolculuğu yapacağız.

Yolculuğumuz kaldığınız yere bağlı olarak yaklaşık olarak 20 dakika sürecek ve limana vardığımızda da sona ermiş olacak.

Eğitmenlerle Tanışma

Teknemize vardığımızda güler yüzlü ekip arkadaşlarımız tarafından karşılaşacaksınız. Hareket haline geçtikten sonra eğitmenlerimiz ekipmanları size tanıtacak ve dalış hakkında bilgilendirmeler yapacaklardır.

Bu sayede denizin altında nasıl iletişime geçebileceğinizi, canlıların dünyasına nasıl adapte olabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Bilgilendirme yapıldıktan sonra, ilk dalış noktamıza ulaştığımızda eğitmenimiz ile mavinin derinliklerini keşfetmeye başlayacaksınız.

Aklınıza takılan ne olursa olsun işte bu eğitim aşamasında ekibimize tereddüt etmeden sorular sorabilirsiniz.

Son bir not olarak ekleyelim: Dalmakla ilgili fikrinizi değiştirirseniz, 14 yaşın altındaysanız veya tüplü dalıştan ziyade güneşlenmeyi tercih ediyorsanız, teknemizde kalabilir ve şezlonglara uzanıp teknenin barında bir şeyler içerek günün keyfini çıkartabilirsiniz.

Bunlara ek olarak, teknemiz son derece donanımlı, hijyenik tuvaletler ve duşlarımız mevcuttur.

İlk Dalış

Antalya Dalış Turu, suyunun kristal berraklığı ve sıcaklığı ile bilinen Kemer’de dalış için uygun bir noktaya  geleceğiz.

Bu andan sonra dinlemiş olduğunuz talimatlara göre dalış yapacaksınız ve daldığınız anda kendinizi “mavi cennette” bulacaksınız. Bu cennette çeşitli deniz canlıları ve bitkileri sizi karşılayacak ve onlara hayran kalmanıza izin verecekler.

20 dakika boyunca bu eşsiz deneyimin tadını çıkarıp, büyüleneceksiniz.

Öğle Yemeği

İlk dalışınızı gerçekleştirdikten sonra lezzetli bir mola için tekrar teknemize gelecek ve nefis yemekler içeren bir öğle yemeği ile ikinci dalış için enerjinizi geri toplayacaksınız.

İkinci Dalış

Teknemiz sizi başka bir dalış noktasına götürmek için tekrar yola çıkacak; bu da haliyle Antalya’da dalış deneyiminizi çeşitlendirmek için mükemmel bir değişiklik yaratacaktır.

Dalış noktasına vardığımızda tekrar talimatları takip edecek ve Akdeniz’in temiz, derin mavi ve ferah sularına dalacaksınız.

Yine su altında şaşırtıcı yaratıkları gözlemleyerek ve onlarla yüzme keyfiyle ikinci dalış bölümünün de tadını çıkaracaksınız. İlk stresinizi attıktan sonra artık endişelenecek bir şey olmadığını gördüğünüz için bu sefer daha fazla keyif alacaksınız.

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti

Tur sırasında profesyonel fotoğrafçımız misafirlerimizin birbirinden harika fotoğraflarını çekecekler ve siz de o şanslılardan olacaksınız.

Bu harika çekimlere sahip olmak istiyorsanız, tekne limana döndüğünde tümünü satın alabilirsiniz; hatta bizce almalısınız da: Bunlar, cesaretinizin ve maceracı ruhunuzun sanatsal kanıtları olacaklar!

Bu eşsiz deneyimden sonra, sizi kaldığınız otele götürmek için tam donanımlı aracımız ile limandan alacağız. Otele varışımız ile programımız başarıyla sona erecek.

Bize Katılın

Antalya dalış turu içeriğimizi beğendiyseniz programımıza online olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Ya da dilerseniz, düzenlediğimiz diğer Antalya günlük turları ve programlarına da göz atabilirsiniz. Her konuda bilgi almak için ise bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
3 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

3 kez değerlendirilen tur: Antalya Dalış Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.