Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Yunus Şovu, bu muhteşem deniz hayvanlarının sergileyecekleri türlü yetenekleri seyretmek ve bolca eğlenmek isteyen yerli ve yabancı binlerce turistin tercih ettiği bir aktivitedir.

Ve Dolphins Land Park da yunusların gülümseyen yüzleri ve tiz kahkahaları ile kalbinizi neşeyle doldurmak için bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

İşte burada güzel saatler geçirmek ve Antalya’da tatilinizi taçlandıracak. Bu etkinliğin tadını çıkarmak için son derece keyif ve eğlence dolu programımıza kayıt olabilirsiniz. Hele ki çocuklarınız da yanınızdaysa tatil gününüzü aile boyu bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Ücreti

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecek

Muhteşem Antalya Yunus Gösterisi Tesisimiz

Seyredeceğiniz yunus gösterisi programı hakkında bilgi vermeden önce bu etkinliğin bir aquaparkta değil, farklı bir tesiste yapılacağı notunu düşmek isteriz. “Dolphinarium” (yunus akvaryumu) denen bu tesis yunusların ferah bir şekilde yüzüp yaşayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Konforlu Bir Başlangıç

Sizin için mükemmel bir gün yaratmak için başlangıç ​​olarak sizi tam donanımlı, konforlu, modern ve güvenli aracımızla kaldığınız otelden alıp doğrudan tesisimize götüreceğiz. Böylece yolculuk sırasında yorulmadan veya sıkılmadan, mümkün olan en kısa sürede ilgili yere varacaksınız.

Lisanslı Rehberli Tur

Yaratıcı bir şekilde oluşturulan bu dopdolu tesise hoş geldiniz!

Ancak şova başlamadan önce samimi bir ekip tarafından karşılanacaksınız. Ve keyifle geçecek olan lisanslı rehberli tura katılacaksınız. Tur sırasında tesisin bölümlerini, yunusları ve bakıcıların onlarla nasıl ilgilendiği hakkında ilginç bilgiler keşfedeceksiniz. Bu eğlenceli ve bilgilendirici kısım sona erdiğinde de gerçek eğlence başlayacak!

Yunus Şovu Başlasın

Özel bir havuz içerisinde yunuslar yeteneklerini gösterecekler. Böylece alkışlarınızı ve sevginizi kazanacaklar. İlgili bölüme gidip oturduğunuzda da yunus gösterisi büyük bir enerjiyle başlayacak. Ve yaklaşık 1 saat 15 dakika sürecek.

Yunuslar havuzlarında hulahopların içinden atlayacak, toplarla oynayıp, yüzecekler. Sonra kuyruklarını sallaya sallaya yüzüp size birbirinden harika dans figürlerini gösterecekler!

Dahası, şov bittiğinde onlara dokunup öpebileceksiniz. Hem sizi hem de yunuslara mutluluk verecek olan bu final eminiz ki unutulmaz bir anı olarak zihninize yerleşecek!

Yunuslarla Yüzmek

Gösteriden sonra isterseniz ekstra bir ücret verip,  özel bir havuzun içinde, tabii ki eğitmenler eşliğinde, tam bir güven içinde yunuslarla yüzebilirsiniz. Bu nefis programa kaydolursanız hayatınızın en zevkli ve benzersiz anlarından birini yaşayabilirsiniz!

Güzel Bir Son

Antalya Yunus Şovu sona erer bitmez sizi tesisten alıp tam donanımlı aracımızla otelinize geri götüreceğiz. Otelinize vardığınız da dinlenebilir veya tatilinizi çeşitlendirmek için diğer günlük Antalya turları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bizimle birlikte başka etkinliklere veya turlara katılmak isterseniz bizimle iletişim kurarak 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Yunus Şovu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.