Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Her Şey Dahil

Marmaris Korsan Tekne Turu, özellikle tematik etkinliklere, atmosferlere ya da mekanlara bayılıyorsanız düzenlediğimiz bütün Marmaris turları, ve özellikle tekne turları arasındaki favori tekne turunuz olacaktır. Zira sizi alıp maviliklerle buluşturacak olan teknemiz baştan aşağıya korsan gemisi malzemeleri ve stiliyle dekore edilmiştir!

Başka bir deyişle, kendisinin devasa gövdesi, rüzgarlarla savrulan yelkenleri, süslü kıvrımları, göz alıcı renkleri ve aksesuarları onu adeta okyanusun en derin noktalarından fırlamış gibi gösterir. Yani sizi sarmalayacak olan ihtişamında tam bir “korsan gemisi havası” vardır. Zaten tam da bu nedenle güvertemizde bol Akdeniz manzaralı nefes kesici bir yolculuğa çıkmalısınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Seçime Göre Limitsiz Alkollü ve ya Alkolsüz İçecek

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Korsan Tekne Turumuz Size Neler Vaat Ediyor?

Madem ki bu kadar övdük, tekne turumuzun size neler sunduğunu anlatalım ki söylediklerimizi kanıtlamış olalım.

Öncelikle bu çok özel tekne turumuza katıldığınızda, tur günü gelip çattığında konforlu araçlarımızla otelinizden alınacak ve limana götürüleceksiniz. Ardından, gemiye gelip istediğiniz yere (güneşlenme bölümü ya da gölgeli kısımlara) oturacaksınız. Herkes hazır olduğunda ve tam donanımlı teknemiz son kez kontrol edildiğinde, derinliklere doğru yola çıkacağız.

Akdeniz’in nefis suları üzerindeki yolculuğumuz sırasında birbirinden güzel kıyıların, plajların ve adaların yakınlarında demir atacağız. Yani, Marmaris’in en güzel köşelerinde yüzebileceksiniz. Öğle vakti gelip çattığında ise güvertede lezzetli bir öğle yemeği yiyeceğiz.

Teknemizin gözlerinizi şenlendirecek eşsiz tasarımına ek olarak güvertede eğlenmek için benzersiz seçeneklere de sahip olacaksınız. Örneğin:

  • Köpük partisi
  • DJ performansları
  • Dans şovları
  • Çocuklar için özel aktiviteler… Yani kısacası yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken, herkese hitap eden bir program olacak.

Tekne turumuz sona erdiğinde ise limana geri dönüp ve konforlu aracımızla tekrar sizi otelinize geri götüreceğiz.

Marmaris Korsan Tekne Turu Güzergahı: Nefis Bir Rota

Marmaris Korsan Tekne Turu programımız, tıpkı teknemiz gibi muhteşem olan bir güzergahla ünlüdür! Bunu da sizi birbirinden güzel ve doğal yüzme duraklarına götürerek oluşturur. Aşağıdaki paragraflarda bu duraklar hakkında daha çok bilgi alabilir ve dilerseniz şimdiden araştırabilirsiniz: Eminiz ki göreceğiniz fotoğraflar sizi ikna etmeye yetecektir!

Cennet Koyu

İlk durağımız Cennet Koyu olacak. Tıpkı adından da anlaşılacağı bu ada, Akdeniz üzerinde süzülen bir cennet kadar güzeldir. Çünkü burada, turkuaz denizi sarmalayan kıyı, yoğun ormanlarla doludur. Ve yeşille mavinin iç içe geçtiği bu manzara da size nihai bir huzur sağlayacaktır.

Akvaryum Koyu

Cennet Koyu’ndan çıkıp yine adının manasını sonuna dek taşıyan bir koya gideceğiz: Akvaryum Koyu… Bu nefis koyu çevreleyen deniz, duruluğu ve temizliği ile büyük bir şöhrete sahip olmuştur. Hatta sular o kadar temizdir ki çıplak gözle bile derinliklerdeki mavi tonlarını rahatça görebilirsiniz.

Fosforlu Mağara

Daha sonra, sularının üzerinden yükselen eşsiz bir mağaraya uğrayacağız. Fosforlu Mağara adlı bu doğal oluşum (karanlıkta) parlayan kayaları ile ünlüdür ve bu özelliği tamamen doğaldır. İşte onun bu eşsiz özelliğini keşfetmenize yardımcı olmak için girişine mümkün olduğunca yaklaşacağız. Siz de mağaraya girip nefes kesici bir doğa güzelliğinin içinde yüzebilir ve ya tekne üstünde kalıp fotoğraf çekilebilirsiniz.

Turunç

Son olarak, Marmaris’in muhteşem tatil beldesi Turunç’a gideceğiz. Bu bölgedeki yeşil ve mavi renklerin melezi, küçük bir cennette yüzdüğünüzü veya güneşlendiğinizi hissetmenizi sağlayacaktır. Dahası, bu cennet size, doğanın en saf halini beğeninize sunacaktır.

Bize Katılın 

Özetlemek gerekirse Marmaris Korsan Tekne Turu programımıza katılarak huzur ve eğlenceyi kolayca birleştirebileceksiniz. Üstelik profesyonel ekibimiz, tam donanımlı teknemiz ve güvertedeki sınırsız eğlence de size eşlik ediyor olacak!

Tüm bunlardan faydalanmak için ise yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak olacaktır.

O günkü hava durumu ve yoğunluğa bağlı olarak rotada değişiklikler olabileceğini lütfen unutmayın!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
9 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

9 kez değerlendirilen tur: Marmaris Korsan Tekne Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.