Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Her Şey Dahil

Marmaris Tekne Turu, Marmaris’in farklı koylarını bir araya getiren eşsiz bir programdır. Bu programda Marmaris’in eşsiz koylarını gezecek, kalabalık alanlardan uzak olmanın verdiği sakinliği yaşayacaksınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Limitsiz Alkolsüz İçecekler

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Alkollü İçecekler

Neden Marmaris Tekne Turunu Tercih Etmelisiniz?

  • Sıcak yaz aylarında Marmaris plajlarında yer bulmak son derece zor olabilir. Bu yüzden insanlardan uzakta temiz koylarda denize girmek isteyebilirsiniz.
  • Yüzdüğünüz yerlerde gürültü, yoğun kalabalık, yer bulma telaşı ve bunun gibi sorunlar olmaz.
  • Marmaris’in halk plajları yerine özel tesislerini tercih edebilirsiniz. Fakat bu yerlere girmek ve orada bir şeyler sipariş etmek için ödeyeceğiniz tutar, tur ücretine göre çok daha pahalıdır.
  • Yediden yetmişe herkes, tekne turu için yer ayırtabilir ve doyasıya eğlenebilir! Her yaşa ve her kitleye uygundur!

Tekne Turumuz İçin Alınan Koronavirüs Tedbirleri

Güvenli bir ortamda sevdiklerinizle birlikte harika bir tekne turuna katılabilmeniz için bazı tedbirler aldık.

  • Düzenli dezenfekte edilen tekneler,
  • Her yolcuya ateş kontrolü,
  • Mesafeli oturma düzeni,
  • % 50 kapasite,
  • Sosyal mesafe kuralı.

Marmaris Tekne Turu Güzergahı

Güzergahı ile baştan sona enfes bir yolculuk yapacağınızın garantisini verebiliriz. Öyle ki, açılacağımız birbirinden güzel koylar ve tüm doğal oluşumlar adeta ruhunuzu besleyecek!

Maceramızı başlatmak adına saat sabah 9:30’da sizi Marmaris’teki otelinizden son derece konforlu, modern ve tam donanımlı aracımızla alacağız ve limana ulaşana kadar sürecek olan kısa bir araba yolculuğu yapacağız.

Limana vardığımızda güler yüzlü ekibimiz tarafından karşılanıp tekneye buyur edileceksiniz ve güvertedeki yerinizi alacaksınız. Hemen ardından da masmavi yolculuğumuz başlayacak!

  • Tekne turu güzergahının ani hava değişimi gibi öngörülemez koşullarda değişebileceğini lütfen göz önünde bulundurun.

Akvaryum Koyu

ilk durağımız olan Akvaryum Koyu’na vardığımızda, kısa bir yüzme molası vereceğiz. Adından da belli olacağı gibi akvaryum gibi tertemiz bir denizde denize girmek kim istemez ki…

Fosforlu Mağara

Bir sonraki durağımız dilek mağarası olarak da duyabileceğiniz Fosforlu mağara. Geceleri karanlıkta parıldaması ile de ilgi çeken bu mağaranın girişine olabildiğince yanaşacağız  ve bu doğa harikasının yanında kısa bir mola vereceğiz.

Kumbulük & Amos

Turumuz Kumlubük & Amos yolculuğu ile devam edecek. Burası tepelerin beyaz, tatlı evlerle süslendiği, otantik ve sempatik bir bölge olmasıyla meşhurdur ve eminiz ki tam olarak bu özellikleriyle sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Huzurlu atmosferi ve nefis görüntüsüyle güzergahımızın bu durağı, yüzme molanızı unutulmaz kılacak.

Zamanın nasıl geçtiğini , siz daha nasıl acıktığınızı bile fark etmeden lezzetli bir öğle yemeği molası vereceğiz!

Teknede taze taze hazırladığımız leziz yemekleri yiyerek enerjinizi tazeledikten sonra yolculuğumuza hız kesmeden devam edeceğiz.

Turunç

Tekne turumuz Marmaris’in cennet gibi kalmış harika bir koya uğramasıyla devam edecek.

Adını yoğun bir şekilde topraklarında yetişen turunç ağaçlarından alan Turunç’da yeşil ormanların süslediği manzarayı izleyerek benzersiz bir yüzme keyfinin tadını çıkaracağız.

Yeşil Deniz

Son durağımız ise yeşil deniz. Sık kayalarla örülü etrafı sayesinde el değmeden günümüze gelmiş olan sulara karışacağız. Doğa Ana’nın mucizelerine tanıklık edeceğiz.

Programımız sonlandığında tekrar limana dönmek için yola çıkacağız.. Yol boyunca nefis manzaralar, kahkahalar, eğlence ve sıcacık güneş bizimle olacak.

Limana vardığımızda tekne ekibimizle vedalaştıktan sonra sizi bekleyen aracımıza binip ve otelinize doğru yola çıkıp programımızı sonlandıracağız.

Hava durumu ve yoğunluğa bağlı olarak rotada değişiklikler olabileceğini lütfen unutmayın!

Bize Katılın 

Marmaris Tekne Turumuz içerik olarak geniş ve eğlencelidir. Turumuza katılmak isterseniz bu turu çevrim içi olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece sizin için özel bir tekne de program oluşturmak isterseniz Marmaris Tekne Kiralama sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
10 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

10 kez değerlendirilen tur: Marmaris Tekne Turu 2022

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.