Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
Her Saat Başı
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Marmaris Go Kart turumuz ile 550 metrelik parkurda zaman geçirmenin ve arkadaşlarınızla yarışmanın keyfini çıkaracaksınız. Denizden ve güneşten sıkılıp, tatiline farklılık katmak isteyen her misafirimiz bu heyecanı yaşamalı! Yarışın her dakikası ve her saniyesinden büyük bir keyif alacağınızı garanti ediyoruz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek ve İçecekler

Video & Fotoğraf

Marmaris Go Kart Turu Programı

Bu etkinliğin başınızı döndüreceğini biliyoruz! Eğlenceye doymak ve hayatınızda bir kere bile olsa bu etkinliğe katılmanızı tavsiye ediyoruz!

İlk olarak konforlu ve tam donanımlı araçlarımızla belirlenen saatte sizi Marmaris’te kaldığınız otelinizden alıp, etkinliğimizi gerçekleştireceğiniz Marmaris’in biraz dışında bulunan etkinlik alanına, güzel bir kasabaya kadar kısa bir araç yolculuğu yapacağız.

Etkinliğimizin yapıldığı alana geldiğimizde ise ekip arkadaşlarımız tarafından karşılaşacaksınız. Burada yetkililerimiz size kısa bir bilgi verecek, ekipmanlarınızda tamamlandıktan sonra artık başlamak için hazırsınız! Etkinliğimiz tamamlandığında ise geri otellerinize geri bırakacağız.

Marmaris Go Kart programımız 20 tur olarak yarış hızınıza göre 15-20 dakika arasında değişmektedir. Ve ayrıca en güzel kısmı bu etkinliğe katılmak için herhangi bir sürüş ehliyetine sahip olmanıza gerek yok. Küçük yaştaki çocuklar bile bu etkinliğimize katılabilmektedir. Yani bir aile olarak bu programa katılacaksanız hiç endişelenmemelisiniz. Güvenilir araçlarımız ile profesyonel ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Ayrıca Go Kart Turu gününüzün tamamını almayacak ve istediğiniz saat için seansınıza rezervasyon yaptırabileceksiniz. Turlarımız yaz sezonu boyunca her gün ve günde 3 seans olarak yapılmaktadır.

Araçlar 200 CC Honda otomatik vitestir. Üzerine basıp, gaz kesmeden yolculuğun tadını bir hayli çıkarabilirsiniz! Sınırlarınızı zorlayın!

Tatilinizi sıradanlıktan uzaklaştırıp, güneşin ve hafif serinliğin keyfini bu program da çıkarmalısınız! Sevdiklerinizle birlikte böyle bir programa katılmanın verdiği mutlulukla gününüzü tamamlamak sizi mükemmel hissettirecek!

Bize Katılın 

Kısaca bilgilendirdiğimiz Marmaris Go Kart turumuza katılmak isterseniz eğer site üzerinden rezervasyonunuzu yapabilir ve ya online olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz! Marmaris tatiliniz de yapabileceğiniz bir çok Bi’günlük turlar için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Marmaris Go Kart Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.