Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Marmaris başka bir dünya, Marmaris’in su altı bambaşka bir dünya. Marmaris Dalış Turu ile Denizin metrelerce derinliklerinde yeni canlılarla tanışmak, onlarla beraber yüzmek ve büyülenmek istiyorsanız bu muhteşem programımız sizleri bekliyor.

Ben daha önce hiç dalış yapmadım diyorsanız eğer hiç endişelenmeyin. Dalış yapabilmek için herhangi bir tecrübeye ihtiyacınız yok. Deneyimli hocalarımız sayesinde su altının güzelliğini keşfedip, hayatınıza muhteşem bir an katabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Ekipmanlar

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Marmaris Dalış Turu Programı

Marmaris dalış turu, Mayıs ayından Ekim ayına kadar olan süre zarfında her gün düzenlenmektedir.

Turumuz otelinizden alınmayla beraber saat 10’da başlayıp 6-7 saat süren ardından tekrar otelinize bırakıldığınız  efsane bir programdır. Eğer daha önce hiç denemediyseniz, mutlaka bu yaz bunu deneyimlemeden tatilinizi bitirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Marmaris Dalış Turu İçeriği

Turumuz başladıktan sonra profesyonel dalış hocalarımız öncelikle sizi bilgilendirecek ve neler yapmanız gerektiği hakkında ayrıntılı bilgiler verecekler.

Ardından,  20 dakikalık bir keşif dalışına başlayacağız. Bu dalışta hem tecrübe kazanacak hem de üzerinizdeki stresi atacaksınız. Bu kısa dalışımızdan sonra ufak aperatiflerle karnınızı doyuracak ardından ise ikinci dalışımız için tekrar suya gireceğiz.

Bu seferki dalışımız daha uzun sürecek ve onlarca yeni canlı ile tanışma imkanı bulacaksınız. Hatta belki çok nadir görülen balık türlerini bile görebilirsiniz. Belli mi olur? Dalışınızdan sonra kalan zamanınızda ise, kimsenin gelmediği koylarda da yüzmenin ve geniş teknemizde güneşlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yaklaşık 6-7 saatiniz dalış yapıp yeni canlılarla tanışarak geçecek. Akşama doğru ise dönüş yolculuğuna geçip, limana döndükten sonra sizleri kaldığınız otellere ücretsiz olarak götüreceğiz.

Marmaris Dalış Turuna Katılacaklara Öneriler

Biliyorsunuz ki Marmaris yaz aylarında oldukça sıcak. Güneşin tam tepede olduğu saatlerde dikkatli olmakta fayda var. Bu yüzden yanınızda mutlaka güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka getirin.

Bununla birlikte tura katılmak istemeyen ama sizin yanınızda bulunmak isteyen arkadaşlarınız varsa onlar da size eşlik edebilirler (onların ödeyeceği fiyat farklıdır).

Su altında şahane manzaralara tanık olacağınız için profesyonel kameramanlarımızın çekimlerinden dilerseniz satın alıp bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tura katılmaya karar verdiyseniz şimdiden herkese iyi eğlenceler dileriz.

Bize Katılın 

Marmaris Dalış turu etkinliğimizin ile her anın ve her dakikanızın keyfini çıkarın. Bu turumuzun içeriğinden memnun kaldıysanız eğer online olarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz ve ya aklınızda oluşan tüm sorular için 7/24 olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
10 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

10 kez değerlendirilen tur: Marmaris Dalış Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.