Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:30 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Adrenalin dolu bir güne hazır mısınız? Hazırsanız sizleri Marmaris Jeep Safari turumuza alalım. Her yaştan insanın katılabileceği ve doyasıya gezip eğlenebileceği safari turumuz sizleri bekliyor. Gün sonunda yorulacaksınız fakat gününüzü bir hayli eğlenceli geçireceksiniz. Bunu size garanti ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Rehberlik

Sigorta

Öğle Yemeği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Su tabancası

İçecekler

Marmaris Jeep Safari Programı

Marmaris Jeep Safari turu, Nisan ve Ekim ayları arasında her gün düzenlenmekte ve gün boyu sürmektedir. Sizleri konakladığınız otellerden alıyor ve Land Lover marka jeeplerimizin olduğu alana getiriyoruz. Keyifli bir günün ardından programımızı sonlandırdığımız da ise sizleri kaldığınız otellere geri bırakıyoruz.

Marmaris Jeep Safari Turu İçeriği

Adrenalin dolu jeep safari turumuz sabah saat 09.30’da başlayıp, akşamüstü saat 4’e kadar süren bir tur. Gün boyu eğlenceyi doyasıya yaşayabileceğiniz bir programdır.

Turumuz rotalarında Marmaris’in birkaç güzel köyü de bulunuyor. Armutalan tepelerinde göreceğiniz şahane manzaradan sonra off road turumuz start alıyor. Off road boyunca birçok güzel yerden geçecek, doğanın içinde kaybolacak ve turun heyacanını içinizde hissedeceksiniz. Hatta tur programı içerisinde su savaşı da bulunuyor. Küçük bir ücret karşılığı alabileceğiniz su tabancaları sayesinde sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Belki bu keyifli savaşın kazananı siz olursunuz. Kim bilir?

Vakit öğlene yaklaştığında karnınız da yavaş yavaş acıkmaya başlayacak haliyle. Öğle yemeği için Turgut Köyüne gideceğiz ve orada keyifli bir öğle yemeği yiyeceğiz. Ardından Turgut Köyü Şelalesinde buz gibi suyun akışını seyredip, ağaçların arasında dolaşıp, bolca fotoğraf çektireceğiz.

Yemekten sonraki durağımız ise Orhaniye Köyü. Burada dünyaca ünlü Kız Kumu plajına gideceğiz. Bu koyda yüzmenin ve güneşlenmenin aksine, denizin ortasında yürüyebilirsiniz. Evet, doğru duydunuz… Denizin ortasına kadar dizlerinizi geçmeyecek şekilde, denizi ikiye bölen kumun üzerinde yürüyebileceksiniz.

Tur sonunda ise maalesef vedalaşıp ve sizleri ücretsiz transfer hizmetimizle kaldığınız otellere bırakacağız.

Turumuza Katılacak Misafirlerimize Öneriler

Çok şık giyinmemeye özen gösterin. Çünkü su savaşları olacak ve yer yer çamurlu bölgelere gideceğiz. Rahat ve sade şeyler giymenizi tavsiye ederiz. Bunun yanında güneş öğle saatlerinde çok yakıcı olacağı için yanınıza güneş kremi, gözlük ve şapka mutlaka alın. Kamera ya da cep telefonu alacaksanız da iyi muhafaza etmeye özen gösterin. Dilerseniz tur boyunca bize eşlik edecek kameraman arkadaşımızdan fotoğraflarınızı ve videolarınızı satın alabilirsiniz.

Bize Katılın 

Marmaris Jeep safari programımız ile siz de bize katılmak isterseniz çevrim içi olarak bizimle iletişime geçebilir ve ya online olarak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Marmaris bölgesinde ki farklı bir günlük turlarımız için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
8 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

8 kez değerlendirilen tur: Marmaris Jeep Safari

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.