Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00-19:00
Tur Günleri
Çarşamba, Cuma, Pazartesi
Yemek
Öğle Yemeği

Marmaris Dalyan tekne turu ile Marmaris tatilinize renk katarak, Dalyan’ı ziyaret etme imkanı bulacaksınız. Dalyan, Türkiye‘nin benzersiz yerlerinden sadece biri.

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı bu şirin kasabayı ünlü yapan şeyler ise İztuzu Plajı, Likya Kral Mezarlıkları ve Caretta Carettalar. Marmaris Dalyan Tekne Turu sayesinde tüm bu güzellikleri bir günde görme ve ayrıntılı bilgiler edinme şansına sahip olacaksınız. Tarih ve muhteşem doğanın içinde kaybolacaksınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Video & Fotoğraf

Tekne Turu Programı

08:00 – 08:30 Marmaris ve bölgesindeki katılımcıların konakladıkları otellerinden alınması
09:00 – 09:30 Tur başlangıcı
11:00 – 11:30 Yunus Koyunda yüzme molası
12:00 – 12:30 Teknede ücretsiz öğle yemeği
12:30 – 14:00 İztuzu plajında serbest zaman
14:00 – 15:00 Tekne ile çamur banyosu yapılacak yere geçiş
15:00 – 16:00 Çamur banyosu
16:00 – 17:00 Tekne ile Köyceğiz kasabasına dönüş
17:00 – 19:00 Tekne ile Köyceğiz kasabasından Marmaris’e dönüş yolculuğu
19:00 – 20:00 Tura katılan misafirlerimizin konakladıkları otel ve apartlara transferleri

Dalyan Tekne Turu Programı İçeriği 

Akdeniz bölgesine, yeşili ile oksijen deposu oluşturan ve ” Avrupa’nın en iyi açık alan” olarak seçtiği Dalyan her sene binlerce yerli ve yabancı misafirimizi ağırlamaktadır.

Programımızın içeriği şu şekilde olacaktır;

Belirlenen saatte tam donanımlı ve konforlu aracımızla sizi kaldığınız otelden alıp, teknemizin kalkacağı limana getireceğiz. Burada kısa bir bilet kontrolünden sonra, ekip arkadaşlarımız sizi tekneye buyur edecek ve diğer misafirlerimizin de tekneye ulaşmasıyla birlikte programımız başlayacaktır.

Yunus Koyunda Yüzme Koyu 

Marmaris limanından, Dalyan’a kadar deniz yolu ile yaklaşık 1.5- 2 saatimizi tekne içerisinde geçirmeyip biraz serinlemek için yunus koyunda yarım saatlik bir mola vereceğiz.  Bu koya kara ulaşımı olmadığı için her daim suyu tertemiz ve masmavidir. Süremiz dolduktan sonra Dalyana yaklaşırken tekne içerisinde lezzetli bir öğle yemeği yiyeceğiz.

İz Tuzu Plajı 

Dalyana geldiğimizde uğrayacağımız ilk durak İz tuzu plajı olacaktır. Bu plaj ince kum tanelerinden oluşmuş ve tertemizdir. Burada yaklaşık  2 saat serbest zamanımızı geçirdikten sonra küçük teknelere binip kral mezarlıklarını ziyaret edeceğiz.

Kral Mezarlıkları 

Küçük teknelere bindikten sonra sazlıkların arasında süzülürken, karşımızda ki yüksek dağlarda içi oyulmuş krallar için yapılmış mezarları göreceğiz. Gördüğünüz tarihi yapı karşısında eminiz ki büyüleneceksiniz.

Çamur Banyosu 

Kısa tekne gezintimizin ardından, dalyanın en ünlü noktası olan çamur banyosu yapabileceğiniz alana geleceğiz. Burada sağlığınıza da iyi gelecek olan termal havuzlarının içine girebilir, ya da cildinize de iyi geldiği bilinen çamurlardan vücudunuza sürüp bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz.

Bu alanda ki süremiz dolduktan sonra tekrar küçük teknelerimize binip, Marmaris için yola çıkacağımız teknemize doğru yola çıkacağız.

Marmaris limanına ulaştıktan sonra, sizi otelinize götürmek için bekleyen tam donanımlı ve konforlu aracımıza yönlendireceğiz. Otelinize ulaşmanızla birlikte programımız başarıyla sona erecektir.

Bize Katılın 

Sizin için hazırladığımız Dalyan Tekne Turu programı eğer ilginizi çektiyse online olarak rezervasyonunuzu yapabilir ve ya çevrimiçi olarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
11 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

11 kez değerlendirilen tur: Marmaris Dalyan Tekne Turu 2022

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.