Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
07:30 – 17:00
Tur Günleri
Çarşamba, Cumartesi
Yemek
Kahvaltı, Öğle Yemeği

Marmaris Rafting turu Dalaman Çayında gerçekleşmektedir. Dalaman Likya ve Karia uygarlıklarının hüküm sürdüğü alan arasında bulunmaktadır. Bu da sizin tur içerisinde hem doğal güzelliklerin hem de kültürel güzelliklerin tadını çıkaracağımız anlamına geliyor.

Rafting’in son zamanlarda daha fazla popüler olmasıyla birlikte, ülkemizde buna ev sahipliği yapan alanlarımız daha çok dikkat çekmeye başlamıştır. Dalaman Çayı bunlardan sadece biri mesela.

Marmaris’e gelmişken sadece 70 kilometre uzaklıktaki Dalaman Çayında rafting yapmazsak olmaz. Zorluk seviyesi bir hayli yüksek ama zaten raftingi de heyecanlı hale getiren bu değil mi?

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Kahvaltı

Öğle Yemeği

Ekipman ve Eğitim

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Marmaris Rafting Turu Programı

Mevsimsel nedenlerden dolayı Marmaris Rafting Turu Mayıs ayının ortalarında başlayıp Eylül ayına kadar devam etmektedir. Bu süreç içerisinde her gün düzenlenen turumuz sabah 8 civarı başlayıp akşamüstü 7’ye kadar devam etmektedir.

Yani 11 saatlik dolu dolu geçirebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Ayrıca sizlere ücretsiz transfer hizmeti de sunuyoruz.

Sabah kaldığınız otellerden sizi alıp Dalaman’a götürüyor, akşam da Dalaman’dan Marmaris‘e geri otelinize bırakıyoruz.

Marmaris Rafting Turu İçeriği

Tur boyunca profesyonel eğitmenlerimiz sizlere eşlik edecek. Bu zorlu parkurda endişeleneceğiniz hiç bir şey yok aslında. Aksine korkularınızı yenmek için eşsiz bir fırsat.

Eğitmenlerimiz, tur başlamadan önce ekipmanların nasıl kullanıldığı hakkında gerekli ve önemli bilgileri sizlerle paylaşacak. Eğitmenlerimizin talimatlarına uyduğunuz sürece hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

3-4 saatlik bir rafting turundan sonra leziz bir öğle yemeği de sizleri bekliyor olacak.

Marmaris Rafting Turuna Katılacak Misafirlerimize Öneriler

Dalaman Çayının seviyesi 6 ile derecelendirilmiştir. Bu da en zorlu seviyedir. Bu sebeple 17 yaşından küçüklerin rafting turuna katılması maalesef mümkün değildir. Eğer yanında ailesi olacaksa ailenin imzaladığı bir belge ile tura katılabilirler.

Bunun yanında, fiziksel olarak kendini yeterli görmeyenlerin de tura katılmasını tavsiye etmiyoruz. Gerçekten zorlu bir parkur sizi bekliyor çünkü. Ayrıca 14 yaşından küçükler de tura katılamamakta.

Misafirlerimizin yanına yedek kıyafet almasını şiddetle vurgulayalım. Havlu, güneş kremi ve güneş gözlüğü gibi aksesuarları da yanınızda bulundurun lütfen. Tura kameranızı ya da cep telefonunuzu getirebilirsiniz ama rafting esnasında kullanmak sakıncalı olabilir. Tur bitiminde profesyonel fotoğrafçımızın çektiği fotoğrafları satın alabilirsiniz. Şimdiden herkese bol maceralı seyahatler dileriz.

Bize Katılın 

Marmaris Rafting turu için içeriğimizi beğendiyseniz bizimle iletişime geçebilir ve ya online olarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Marmaris de düzenlediğimiz diğer turlarımız için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
3 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

3 kez değerlendirilen tur: Marmaris Rafting Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.