Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Hayır
Rehberlik
Evet
Saat
1 ya da 2 saatlik seanslar
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kapadokya ATV safari, günlük Kapadokya turları dendiğinde akla gelen ilk gezi paketi seçeneklerindendir. Özellikle arayışınız hem birbirinden güzel yerleri seyretmek hem de heyecanla dolup taşmak ise, size sıradan seçeneklerin değil, ancak bu seçeneğin hitap edeceğini söyleyebiliriz! Zira bu aktivite sayesinde vadileri, peri bacalarını ya da muhteşem kaya oluşumlarını bir ATV üzerinde, doyasıya eğlenirken gözlemleme şansına sahip olacaksınız!

Eğer Kapadokya’nın güzelliklerini çok farklı bir perspektif ve tarzla buluşturmak isterseniz, sizi heyecan dolu bir yolculuğa çıkarmak isteriz. Bu yolculukta dört tekerin sizi alıp bambaşka diyarlara götürmesi kaçınılmaz olacaktır!

Gelin, bu turla alakalı bilmeniz gerekenlere daha yakından göz atalım.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Transfer

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Kapadokya’daki Atv Turunda Sizi Neler Bekliyor?

Günlük Kapadokya ATV turu ile sizi muhteşem bir eğlence bekliyor. Öncelikle tam donanımlı araçlarımızla son derece konforlu bir şekilde sizi otelden alacağız. Safarimizin başlayacağı alana götüreceğiz. Ardından bilmeniz gereken tüm detayları profesyonel ATV sürücülerimizden öğrenip biraz alıştırma yapacaksınız.

ATV üzerinde biraz zaman geçirip kendinizi hazır hissettikten sonra, diğer misafirlerimizin de toplanması ile birlikte konvoy halinde yollara düşeceğiz.

Bahsi geçen “yollar” Kapadokya’nın nefes kesici vadileri arasında kıvrılan, doğal patikalar olacak. Şehirden, grilikten ve asfalttan uzaklaşıp doğa ve Kapadokya’nın benzersiz güzelliği eşliğinde kaybolacağız.

Kısacası, birbirinden harika görüntüler eşliğinde, tam olarak doğayla iç içe bir şekilde birkaç saatlik bir yolculuk yapacağız.

Rotamız tamamlandığında, yeniden bir konvoy halinde geri dönüş yoluna düşeceğiz, başlangıç noktamıza geldiğimizde sizi orada bekleyen aracımızla otelinize geri bırakacağız.

En İyi Kapadokya ATV Safari Fırsatı

Yılların bilgi birikimi, tecrübesi ve harika referansları ile yola çıkıp sizi en iyi Kapadokya ATV safari programı ile buluşturmayı hedefliyoruz! Her biri birbirinden güzel, donanımlı, modern ve şık ATV motorlarımız, sempatik ve güler yüzlü ekibimiz, baştan sona profesyonel bir hizmet sunulan dopdolu programımız ile unutulmaz Kapadokya hatıraları biriktireceksiniz.

Bize Katılın 

Kendinizi bir ATV üzerinde tozlu patikalardan, çamurlardan ve sulardan geçerken büyük bir keyifle hayal ediyorsanız yapmanız gereken tek şey Kapadokya ATV Safari turumuz için bizimle iletişim kurmak!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya Atv Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.