Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
4 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kapadokya Deve Safari gibi benzersiz bir etkinlik sadece Kapadokya kadar eşsiz olan topraklarda yapılabilir. Zaten bu nedenle de Kapadokya’ya gelmişken heyecan verici bir deve sürme deneyiminin tadını çıkarmadan eve dönmemelisiniz!

Kapadokya’nın girintili çıkıntılı kayalık alanları sayesinde tam da develer için yaratılmış doğal bir yürüyüş  yolu ortaya çıkar. Bütün macera tutkunu gezginler de profesyonel deve bakıcıları ve eğitmenler yardımıyla işte bu doğal rota üzerinde deveye binerek seçtiğiniz seansa göre en az 1 saatlik harika bir deneyimin tadını çıkarırlar.

Siz de kolayca onlardan biri olabilirsiniz…

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraflar

Yiyecek & İçecekler

Konforlu Bir Başlangıç

Harika Kapadokya Deve Safari programımızın ilk adımında, tam donanımlı araçlarımızla sizi kaldığınız otelden alacağız. Sevimli develerle buluşacağınız alana ulaşana kadar  kısa bir yolculuk yapacağız.

Bu alana vardığımızda size yardımcı olacak ve liderlik edecek profesyonel ekip arkadaşlarımız bizi bekliyor olacaklar. Eğitmenlerimiz güvenlik prosedürleri hakkında genel bilgileri sizlere verecek. Ayrıca ekipmanlarınızı nasıl kullanacağınızı ve bineceğiniz deveyi nasıl kontrol edeceğinizi öğretecekler.

Tanışma Safhası

Tabii ki programımızın en heyecan verici tanışma anı, ana kahramanlarımız olan develeri içerecektir. Son derece cana yakın ve sempatik olan bu canlılara gerekli ilgiyi ve samimiyeti gösterirseniz eminiz ki sizi taşımaktan keyif duyacaklardır. Ayrıca aranızdaki dostluk bağını da güçlendirecektir.

Kısacası, dostunuza kendisini özel hissettirin: Tamamen zararsızdırlar ve bu etkinlik için özel olarak eğitilmişlerdir. Özellikle de samimi duygularınızı hissederlerse birlikte muhteşem bir zaman dilimi geçireceksiniz. Hatta beraber fotoğraf bile çektirebilirsiniz!

Macera Başlıyor

Tamamen kendinizi hazır hissettiğinizde programımız başlayacaktır. Peki ama neler yaşayacaksınız?

Gözlerinizi kapatın ve hayal edin:

Devenin hörgüçleri arasında oturuyorsunuz, avuç içlerinizde çekime hazır bir fotoğraf makinesi var, manzaranız da peri bacalarından, vadilerden, mağaralardan, devasa boyuttaki balonlardan ve harika yerleşim yerlerinden oluşmakta … Tüm bunlara ek olarak, deve turunuzu gün batımı veya şafak vakti olarak seçerseniz keyfinizi ikiye katlayacaksınız.

Kapadokya’nın en harika ve popüler vadilerinde, coğrafi oluşumların ve eşsiz yapıların silüetlerinin arasında olacaksınız. Eski mağaralardan, kiliselerden, şapellerden ve evlerden yapılmış örtü, yamaçları süsleyecek ve seyrine doyamayacaksınız.

Daha da iyisi, safarimizdeki “fotoğraf duraklarında” bu anları ölümsüzleştirebileceksiniz. Bu noktalardaki çarpıcı manzaranın panoramik karelerini çekebileceksiniz.

Sıcacık Bir Veda

Kapadokya  Deve Safari turumuzun sonunda bu sevimli hayvanları eğiten ve bize yardımcı olan profesyonel ekibimize veda edeceğiz. Daha sonra geri dönüş için sizi bekleyen tam donanımlı ve konforlu bir araçla otelinize bırakılacaksınız.

Bize Katılın 

Otelinize giderken gün boyunca yakaladığınız muhteşem karelere bakmamanızı tavsiye ederiz; yoksa anılarınızı erkenden özleyebilirsiniz. Neyse ki Kapadokya’yı ne zaman özleseniz size birbirinden harika günlük Kapadokya turları sunmak için burada olacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya Deve Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.