Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
2 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Aperatif

Kapadokya Jeep Safari, Türkiye’nin en eşsiz ve engebelli arazilerinde geçen tam 2 saat 15 dakikalık bir maceradır. Ve bu etkileyici yolculuk sırasında Kapadokya’nın saf mükemmelliğini de, burayı bu kadar farklı kılan nitelikleri de kolaylıkla görebileceksiniz.

Yine de şimdiden size biraz fikir verelim: Seçtiğini seans ister öğleden önce ister öğleden sonra olsun, oldukça rahat, modern ve tam donanımlı bir 4×4 cipte otururken kahverengi toprakların, yüksek uçurumların, yamaçların, peri bacalarının, otantik yerleşimlerin, tozlu yolların ve eşsiz Kapadokya atmosferinin tadını çıkaracağınızı söyleyebiliriz.

Tabii ki, güzergahımız boyunca manzarayı daha iyi görebilmek ve nefis fotoğraflar çekebilmek için molalar da vereceğiz. Aşağıdaki paragraflarda duracağımız yerler ve şaşırtıcı sürprizlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Atıştırmalık & Şampanya

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Konforlu Bir Başlangıç

Sizi tam donanımlı, modern ve güzel aracımızla planlanan saatte Kapadokya’daki kaldığınız otelinizden alacağız. Ve Kapadokya Jeep Safari Turumuzun başlangıç ​​noktasına götüreceğiz.

Burada profesyonel mürettebatımız ile tanışıp bir süre sohbet ettikten sonra, tasarımına bayılacağınız cipimize atlayıp sizin için özel olarak hazırladığımız programa başlamak için hazır olacaksınız!

Göreme Panorama

Kahverengi, bej ve yeşil tonlarını etkileyici bir uyum içinde birleştiren manzarayı görebileceğiniz, ilk molamızı Göreme Panoroma’da vereceğiz.

Keskin hatlı uçurumlar, yeri süsleyen kayaların ve peribacalarının şekilleri, ufuktaki muazzam balonlar ve havayı dolduran mistik enerji sizi çok etkileyecek. Mola sırasında bu eşsiz kayadan cennetin bol bol fotoğraflarını çekmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Hallaç Hastanesi Manastırı

Programımıza bu heyecan verici sürüşün ardından dünyaca ünlü Hallaç Hastanesi Manastırı’na giderek devam edeceğiz. Bu manastırın muhteşem güzellikteki mimari tasarımında antik enerjilerin ve dokuların gizlediğini kolayca tahmin edebilirsiniz: İşte tam da bu nedenle burada çekeceğiniz her kare ölümsüzleştirmeye değer olacaktır!

Ortahisar Kalesi

Kapadokya Jeep Safari programımızın bir sonraki molasına Ortahisar Kalesi ev sahipliği yapacak. Bölgenin en büyük peri bacası olan Ortahisar Kalesi, heybetiyle sizi kesinlikle büyülemekle kalmayacaksınız. Bu turu seçtiğiniz için bir kez daha kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Kalenin muazzam gövdesinin üzerinde ve içinde farklı oyma kısımlar veya yapılar da bulunmaktadır. Dahası, kalenin zirvesi, ayaklarınızın altında serilecek olan Ürgüp, Avanos ve Göreme’yi panoramik bir açıyla izlemek için mükemmel bir mekandır.

Pancarlık Kilisesi

Kapadokya Jeep Turu programımız gereğince bir sonraki adımımızda eski bir kilisenin gizemli havasını soluyacağımız yere gideceğiz. Eşsiz görünümü ve büyüleyici havasıyla işte bu nadide yer, yani Pancarlık Kilisesi sizi saniyeler içinde etkisi altına alacak! Özellikle Hristiyanlık tarihi ile ilgiliyseniz bu kilisenin her bir köşesine hayran kalacaksınız.

Nefis Bir Kutlama

Bu muhteşem yolculuğumuza güzel bir kutlama yapmadan veda etmenizi istemediğimiz için üzerinde bir şişe şampanya, çeşitli meyve suları ve su olacak güzel bir masa hazırlayacağız!

Bu süre zarfında içkinizi yudumlayabilir ve  ziyaret ettiğiniz etkileyici yerler hakkında muhabbet edebilirsiniz.

Güzel Bir Final

Kapadokya Cip Safari programımız tamamlandığında, safarinin bitiş noktasına gideceğiz ve burada sizi otelinize götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Böylece son derece rahat bir yolculukla otelinize varmış olacaksınız.

Bize Katılın 

Kapadokya Jeep Safari turumuzun içeriğini beğendiyseniz düzenlediğimiz diğer Kapadokya turları gibi bu turu da çevrimiçi olarak kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca, 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz: Size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya Jeep Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.