Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
1 ya da 2 saatlik seanslar
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kapadokya at safari, en özel ve en çok tercih edilen Kapadokya turları arasındadır. Zira; Kapadokya kelimesinin kökeni bile “güzel atların ülkesi” manasına gelmektedir.

Bu huzur dolu ata binme macerası boyunca Türkiye’nin en eşsiz manzarası eşliğinde yürürken ve Kapadokya’nın doğa harikalarını gözlemlerken Perslerin neden bu toprakları bu özel ünvanla kutsadığını anlamak için bir şansınız olacak.

Üstelik peri bacaları, etkileyici vadiler, tozlu yollar, yeşil bahçeler ve sevimli köyler de size eşlik edecekler. Başka bir deyişle, Kapadokya’da at sürme deneyiminin tadını çıkarırken Kapadokya’nın klasik güzelliklerini de keşfedeceksiniz!

İşte bu nefis program sayesinde Kapadokya’da ata binmek için rezervasyon yaptırmak ve haliyle daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıda ilgili bilgileri paylaşacağız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer ( Sadece Göreme Otelleri)

Ekipman

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecekler

Konforlu Bir Başlangıç

Kapadokya At Safari programımıza resmen başlamak için tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi Kapadokya’da kaldığınız otelinizden alacağız (Ürgüp, Ortahisar, Uçhisar ve Çavuşin’de ise 20 Türk Lirası transfer ücreti alınacaktır). Ardından, Göreme’deki at çiftliğimize ulaşana kadar rahat bir yolculuk yapacağız.

Turumuzun başlayacağı at çiftliğine geldiğimizde profesyonel binici-eğitmenlerimiz tarafından sıcak bir şekilde karşılanacaksınız.

Akabinde güvenlik prosedürleri, ekipman, güzergah ve elbette güzel dostunuzu nasıl kontrol edeceğiniz hakkında ayrıntılı bir bilgi alacaksınız. Sonra da en iyi kısım gelecek: Dostunuzla tanışma faslı!

Çiftlikteki atlar arasında kilonuza ve boyunuza en uygun olan dostumuzu sizler ile tanıştırıp, programı başlatacağız.

Dostunuzla Tanışın

Bu güzel tanışma anı boyunca  arkadaşınızı okşamanızı ve ona olan sevginizi göstermenizi öneririz; bu aranızdaki bağı oldukça kuvvetlendirecektir. Ayrıca stersli olmanıza hiç gerek yok, dostlarımız son derece zeki, iyi eğitimli ve arkadaş canlısıdır.

Binicilik ekipmanınızı takıp atınıza bindikten sonra eğitmenimiz ile birlikte Kapadokya topraklarını beraber keşfetmeye başlayacaksınız.

Kapadokya’da Ata Binme Keyfi

At çiftliğinden ayrılıp tur bitimine kadar nefes kesen bir rotanın tadını çıkaracaksınız. Seçtiğiniz pakete bağlı olarak, güzergah değişebilmektedir. Lakin yine de Kapadokya’nın en önemli bölgelerini ziyaret edeceğimizi söyleyebiliriz:

  • Kılıçlar Vadisi
  • Meskendir Vadisi
  • Gül Vadisi
  • Aşk Vadisi
  • Zemi Vadisi
  • Güvercin Vadisi at safari güzergahımızda olacak.

Bu yerlerde farklı peri bacaları türlerini (şapkalı, koni biçimli, mantar biçimli, sütun biçimli ve sivri uçlu gibi), güzel tepeleri, uçurumları, kaya oluşumları arasından geçen kıvrımlı yolları ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Bu kadar huzurlu ve egzotik bir ortamda olmanın tadını çıkarırken mümkün olduğunca fotoğraf çekmenizi öneririz!

Güzel Bir Son

Rezervasyon yaptığınız programa bağlı olarak zamanınız dolduğunda  at çiftliğine geri döneceğiz. Çiftlikte dostumuza ve eğitmenlerimize veda edip, sizi alıp  otelinize götürmek üzere bekleyen aracımıza bineceksiniz.

Bize Katılın 

Eğer Kapadokya At Safari içeriğimizi beğendiyseniz bu program için online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca, sorularınız varsa ya da daha fazla bilgi almak isterseniz  bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz: Size memnuniyetle cevap vereceğiz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya At Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.