Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30-16:00
Tur Günleri
Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazartesi, Salı
Yemek
Her Şey Dahil

Hisarönü tekne turu ile Marmaris’in el değmemiş doğal güzelliklerini keşfe çıkacaksınız. Bilmeyenler için kısaca belirtmek gerekirse, Marmaris’te otel tatilinden ziyade, daha doğa ile iç içe, daha aktivite dolu bir tatil sizleri bekliyor.

Elbette ki tatilinizin tamamını konaklamakta olduğunuz otelinizde geçirebilirsiniz, fakat Marmaris’in, Marmaris’in ve muhteşem koyların güzelliğinden mahrum kalırsınız. Gelin bu güzellikleri kaçırmayın. Biz size muhteşem bir Marmaris Tekne Turu teklifi ile gelelim, siz değerlendirin. Hem eğlenin hem de bol bol fotoğraf çekin.

Ben çok erken kalkamam diyenler, telaşa mahal yok; çünkü tekne turumuz çok erken saatte başlamadığı için bu tur tam size göre. Hemde nerede konaklıyorsanız sizi oradan özel araçlarla alıyoruz ve iskeleye kadar ücretsiz olarak götürüp tur bitiminde tekrar otelinize geri bırakıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Alkolsüz İçecekler

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Alkollü İçecekler

Marmaris Hisarönü Tekne Turu Programı

Tekne iskeleden saat 10:00 gibi ayrılıp 15:30 civarında Marmaris‘e geri geliyor. Uzun süren bu gezide Marmaris’in harika koylarını gezme, kristal ve berrak sularında serinleme fırsatı bulacaksınız. Muhteşem keyifli bir gün geçireceğinizi şimdiden söyleyelim.

Ücretsiz Transfer Noktaları ve Saatleri

  • İçmeler 08:30
  • Turban 08:40
  • Siteler 08:45
  • Merkez 08:55
  • Armutalan 08:55

Teknemiz alt kat kapalı, üst kat açık olmak üzere 2 kattan oluşmakta. Güneş yakıcı olmaya başladığında alt kata geçip soğuk bir şeyler alabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Ben korunaklı geldim, güneşi de severim diyen misafirlerimiz ise üst kata çıkabilir ve soğuk içecekleriniz ile anı tamamlayıp şezlonglarınıza uzanabilirsiniz. Tamamen size kalmış…

Marmaris’i arkamızda bırakarak Yaklaşık 30 dakikalık bir seyirden sonra ilk durağımız olan Orhaniye koyuna demir atacağız.

Orhaniye Koyu

İlgin bir aşk hikayesi rivayeti olan bu koyda denizin ortasına kadar yürüyebilir, denizi ikiye bölen kız kumu plajında şahane fotoğraflar çekilebilirsiniz. Denizin ortasında boyunuzu geçmeyecek bir deniz üzerinde yürümek sizi çok etkileyeceğine eminiz.

Selimiye Koyu

Adını Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Selim’den alan bu koy olabildiğince güzel. Rivayete göre Selim içkiye ve kadınlara çok düşkünmüş. Bir gün burada meşhur Yunan şaraplarından içtikten sonra sarhoş olmuş ve uçurumdan aşağı düşmüş. Çoğu tarihçi bu olayı yalanlasa da koyun adının efsanesi bu işte.

Kamelya Adası

Kamelya Adası hem doğal güzellikleri hem de kültürel güzellikleri ile gelenlere çok şey vaat eden bir yer. Adanın tepesinde 12. yüzyıldan kalma bir Bizans Kilisesi bulunmaktadır. Tabi ki tam bir kilise formunda değil sadece kalıntıları kalmış fakat yine de görmeye değer. Kilisenin giriş kapısında ise dilek dileyebileceğiniz bir mozaik bulunmaktadır. Kilisenin batı tarafında ise hala meyve veren bir zeytin ağacı da var. Bu ağaç da adak ağacı olarak kullanılıyor. Siz de çaput bağlayıp dilekte bulunabilirsiniz.

Dişlice Adası

Volkanik bir ada olan Dişlice Adası, tepeden bakılınca ağı açık koca bir ejdere benzediği için bu adı almış. Burada binlerce deniz kabuğu bulabilirsiniz, bu kabukların şan getirdiğine inanılıyor. Bir şansınızı deneyin deriz.

Akvaryum Koyu

Akvaryum koyunda yarım saatlik bir yüzme molası vereceğiz. Suyun berraklığı gözlerinizi kamaştıracak ve yüzmenin tadını çıkaracaksınız. Kendinizi sanki akvaryumda yüzüyormuş gibi hissedeceksiniz burada. 

Bize Katılın 

Eğer Hisarönü tekne turumuzu beğendiyseniz bizimle iletişime geçebilir ve ya online olarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
11 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

11 reviews with rating of 5 stars (11 of 11)

(Show unfiltered results)

11 kez değerlendirilen tur: Hisarönü Tekne Turu – Ege Adaları Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.