Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
03:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Düzenlediğimiz harika Antalya Balon Turu, hayatınızın en eşsiz deneyimini yaşayacağınızı garanti eder. Antalya’dan Pamukkale’ye gidip şafak sökerken ufku tatlı tonlara boyayan pastel renkleri yüzlerce metre yükseklikten, devasa bir balonun sepeti içinde izlemek… Mükemmel bir şans!

Bütün bir yıl boyunca, elbet hava koşulları da izin verdiğince, Pamukkale’de sıcak hava balonu turları düzenliyoruz. İşte Antalya sıcak hava balonu turumuz da bu organizasyonun Antalya çıkışlı olan versiyonudur.

Antalya’dan çıkıp bembeyaz Pamukkale Dağı’nın eşsiz manzarasının üzerinde 1 saat asılı kalmanın uyandırdığı nefis hisleri kesinlikle unutamayacaksınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Sigorta

Rehberlik

Kutlama

Sertifika

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Transfer

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecek

Güzel Bir Başlangıç

Konforlu ve tam donanımlı aracımızla saat 3’te sizi (tek başınıza veya 6 kişiye kadar bir grup olarak) Antalya’daki otelinizden aldıktan sonra ülkemizde mutlaka görülmesi gereken bir miras olan Pamukkale’ye varmak için yollara çıkacağız.

Yaklaşık 3 saatlik keyifli bir yolculuktan sonra uçuş alanına gideceğiz. Uçuş ekibiyle tanışıp süreç hakkında daha ayrıntılı bilgi alacağız. Karanlıkta, sizi gökyüzüne çıkaracak balonları hazırlayacaklar. Hala çok heyecanlıysanız kendinizi rahatlatmak için bu hazırlık aşamasını izleyebilirsiniz.

Antalya Balon Turu Heyecanı Başlıyor

Her şey hazır olduğunda sepete gireceksiniz ve herkes hazır olduğunda da yerden yükselmeye başlayacaksınız.

Balonların altında harlayan alevler karanlıktaki yıldızlar gibi parlayacak; ki bu sahne bile Pamukkale’nin güzelliği üzerinde söken şafak manzarası ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir!

1 saat boyunca işte bu muhteşem kombinasyonu gözlemleyebileceğiz ve istediğiniz kadar fotoğraflayabileceksiniz: Antalya Balon Turu programımız aynı anda hem gözlerini hem zihinlerini hem de ruhlarını tatmin etmek isteyenler misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

İniş & Kutlama

Ne yazık ki her ne kadar iniş yapmak istemezsiniz de 1 saati devirdikten sonra bunu yapmak durumunda kalacaksınız.

Ancak sakın üzülmeyin, zira aşağıda sizin için bazı sürprizler olacaktır: Bir kadeh şampanya içeren eğlenceli bir kutlama örneğin!…

İniş alanında, bu muhteşem uçuşu sizinle birlikte kutlayacağız. Ayrıca cesaretinizi başkalarına da kanıtlamanız için size uçuş sertifikası da vereceğiz. Kısacası yere indiğinize o kadar da üzülmeyeceksiniz.

Serbest Zaman

Uçuş ve kutlama sona erse bile, manzaranın güzelliğinin tadını çıkarmak, güzel bir yürüyüş yapmak ya da Pamukkale travertenlerinin doğal termal sularında yüzmek için birkaç saatlik bir serbest zamanınız olacak.

Bir not olarak ekleyelim: Bahsi geçen bu havuzların içindeki çamur cilt sağlığı ve güzelliği için çok iyidir. Kültürü ve tarihi öğrenmeyi seviyorsanız, alana yakın yerde bulunan ve antik bir şehir olan Hierapolis‘i de ziyaret edebilirsiniz.

Hoşça Kal Pamukkale

Antalya Balon Turu programımız boş zamanınız bittiğinde sona erecek.  3 saatlik bir yolculuktan sonra geri Antalya’ya döneceğiz. Otelinize aracımızla bırakıldıktan sonra biraz dinlenip günün güzel anılarını hatırlayabileceksiniz.

Bize Katılın 

Bi’Günlük Turlar ailesi olarak sizi Antalya Pamukkale Balon turu aktivitemizde görmekten mutluluk duyacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Balon Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.