Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
06:30 – 08:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kapadokya Balon İzleme Turu, düzenlediğimiz tüm Kapadokya turları arasında görselliği en yüksek olan turlardan biridir. Zira bu etkinlik boyunca ufuktaki devasa renkli balonlar tarafından süslenmiş bir sahnenin tadını çıkacaksınız. Ayrıca manzarayı izlemekten kendinizi alamayacaksınız.

Hava hafif aydınlanma başlamışken, yavaş yavaş yükselen balonlar adeta yıldızlar gibi parıldayacak. Bu nedenle bu unutulmaz tablonun bol bol fotoğrafını çekmenizi şimdiden tavsiye ederiz.

Grup talepleri için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecekler

Eşsiz Manzara için Nefis Bir Alternatif

Özellikle yükseklikten korkuyorsanız ve bu yüzden de Kapadokya Balon Turu misafiri olmaktan çekiniyorsanız balon izleme turumuza katılabilir, son derece “güvenli” bir yerde oturarak bir nevi aynı heyecanı yaşayabilir ve önünüze serilecek olan sanatsal manzarayı seyredebilirsiniz: Her ne kadar göreceğiniz manzara panoramik olmayacak olsa da farklı bir görsel şov sizi bekliyor olacak.

İşte tam da bu noktada, profesyonel olun ya da olmayın, bol bol çekim yapmayı sakın unutmayın!

Büyüleyici Bir Seyir

Henüz daha hava karanlıkken varacağımız alana,  balonların uçuşa hazırlanışını izleyerek başlayacağız.

Bu esnada mümkün olduğunca fotoğraf çekebilirsiniz. Lakin yine de henüz başlamamış olan nefis dakikalar için telefonunuzun veya kameranızın hafızasında biraz yer ayırmanızı öneririz. Zira buradan kalkıp çok daha iyi bir gözlem açısı sunan bir yerde oturup manzaranın keyfini çıkaracağız.

Zamanı geldiğinde balonlar havalanacak ve alevleri gökte parlayan yıldızlara benzeyecek. Bir süre bu karanlık ve balonların kontrastını seyrettikten sonra ağır ağır güneş doğmaya başlayacak. Böylece ufkun güzel tonları tüm vadiye yayılırken balonlar bu tablo benzeri görünümü renkli temalarıyla süsleyecekler.

Gökyüzü pembe, kırmızı veya turuncu tonlarına bulandığında çekeceğiniz kareleri sanatsal bir perspektifle çekmeye çalışın: Eminiz ki harika eserler ortaya çıkaracaksınız. Ya da hiçbir şey yapmadan öylece oturup bu nefis manzaranın keyfini de çıkarabilirsiniz; seçim sizin!

Görsel Şölene Veda

Kapadokya Balon İzleme Turu, havalanan balonlar tekrar yere indiğinde ve gökyüzü normal mavi tonlarına döndüğünde , tekrar tam donanımlı aracımızla sizi bulunduğunuz noktadan alıp otelinize bırakacağız. Programımız bu şekilde başarıyla sona erecek.

Bize Katılın 

İçeriğimizi beğendiyseniz ve daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz: Size memnuniyetle yardımcı olacağız!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya Balon İzleme Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.