Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
18:00-00:00
Tur Günleri
Cuma, Salı
Yemek
Yemek Yok

Kemer Anadolu Ateşi Gösterisi etkinliği, izleyicileri için nefes kesen dans şovları sahneye koyan dünya çapında popülerlik kazanan, haliyle ülkemizin en iyi dans ekibi olarak bilinen Anadolu Ateşi’ni sizlerle buluşturuyor! Onlar da akıcı hikaye anlatımı, fevkalade hızlı ve göz alıcı hareketleri, ışıltılı kostümleri ve canlı ambiyansıyla aklınızı başınızdan alacak!

Gelin Anadolu Ateşi’ni ve tur içeriğimizi daha yakından inceleyelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Bileti

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecekler

Guinness Rekortmeni Dans Topluluğu

Anadolu Ateşi dans topluluğu iki Guinness rekoruna sahiptir:

  • Dünyanın en hızlı dans performansı (dakikada 241 adım)
  • Gösterisinde en fazla seyirciye sahip olma (400 bin kişi)

İşte yalnızca bu gerçekleri öğrenerek bile sizi nasıl bir performansın beklediğini kolayca hayal edebilirsiniz!

İnanılmaz Bir Gece Sizi Bekliyor

Anadolu Ateşi 250 profesyonel dansçıdan meydana gelmektedir ve hepsi de muhteşem bir performans ortaya koymak ve gecenizi unutulmaz kılmak için sahne de olacaklar. Tabii bunu yapabilmek için de senkronize vücut hareketleri ve çarpıcı enerjilerini ortaya koyup baştan sona dinamik ve masalsı bir hikaye anlatacaklar!

Sahneye taşıdıkları armoniye konsantre olun ve büyülenmeye hazırlanın. Bu nefes kesici gösteriyi görmek için Kemer’den yola çıkacağız!

Mükemmel Bir Atmosferle Zenginleştirilmiş Dans Gösterisi

Profesyonel dans ekibi renkli kostümleri, aksesuarları ve makyajlarlarıyla sahnede şovlarını sergileyecekler. Onları ağırlayacak bu platform ise tüm konseptin ağırlığını taşıyabilecek derece de özel süslemeler ve aydınlatma ile dekore edilmiştir.

Kemer Anadolu Ateşi Gösterisi programı akşamında her biri farklı bir hikayeye sahip olan 10’dan fazla farklı dans göreceksiniz:

  • Aşk
  • ölüm
  • savaş
  • ve barış konuları işlenecek.

Ayrıca kolektif repertuvar iki büyüleyici performans içericek:

Troy: Truva Savaşı’nın öyküsünü anlatan Homeros eserinin dans yorumu.

Anadolu Ateşi: Anadolu’nun tarihi gelişimi temalı koreografik bir performanstır. Bu performansta ritmik halayı, oryantal lezginkayı, semazenlerin hipnotik gösterisini ve çok daha fazlasını seyretme şansına sahip olacaksınız.

Her şey Nasıl Başladı?

Programımıza kayıt yaptırmadan ve gösterinin tadını çıkarmadan önce Anadolu Ateşi’nin hikayesini öğrenmek isteyebilirsiniz: Anadolu Ateşi topluluğunun dansçıları, her dans grubunun yapamayacağını dünya sahnesine taşımaktadırlar. Bu topluluğun kurucusu, profesyonel bir sanatçı olan Mustafa Erdoğan’dır.

Mustafa Erdoğan, kendi ekibini oluşturmak için farklı seviyelerden çok sayıda dansçının katıldığı zorlu bir seçme düzenlemiştir.

Tüm katılımcılar arasından ise en iyilerini seçip yoğun bir eğitime başlamıştır: O kadar yoğun ki, dansçılar her gün 8-12 saat çalışıp, her bir dansı defalarca tekrar etmişlerdir. Kısacası ekip tamamen mükemmel olabilmek için sayısız kez pratik yaptı ve bu yoğun çalışma ve yetenekli insanların bir araya gelmesi ile program mükemmel hedefine ulaştı.

Bize Katılın

Şimdi size, bu mükemmeliyeti kendi gözlerinizle görebilme fırsatı veriyoruz: Kemer Anadolu Ateşi Gösterisi programımıza katılın ve büyülenmeye hazır olun! Dilerseniz önce bizimle iletişim de kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Anadolu Ateşi Gösterisi”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.