Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
3 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Fethiye At Safari  tatilinize biraz daha farklılık katmak ve cana yakın dostlarımızla zaman geçirmek için ideal bir programdır.

Bir at sırtında yükselerek güzel çevrenin sunduğu manzaraları izlemek, temiz havanın tadını çıkarmak ve Fethiye etrafının güzelliklerini kucaklamak gibi muhteşem eylemler bu programda bir araya gelir. Size ise bunların tadını çıkarmak kalır.

Eğer klasik bir yaz tatili anlayışından uzaksanız, tatil yapmak sizin için sadece denize girmek ve güneşlenmekten ibaret değilse işte bu programımız tam da size göre.

Farklı kategori ve süre seçeneklerinden bahsetmeden önce, gelin bu turun konseptinden bahsedelim.

At safari turumuzdan memnun kalırsanız, Fethiye ATV Safari turumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Atlarla Tanışma Anına Hazır Olun

Çiftliğimize ulaştıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizi, boyunuza ve ağırlığınıza uygun bir at ile eşleştirecektir. Böylece program boyunca size eşleştiğiniz bu akıllı ve sevecen dostumuz yol gösterecektir.

Profesyonellerden Öğrenin

Tanışmanın ardından profesyonel eğitmenler tarafından kaliteli bir oturum gerçekleştirilir. Bu oturumda ekipmanlar, rota, süreç, güzergâh, at sırtında dengede kalma, ata binme ve safari esnasında yapılması ve ya yapılmaması gerekenler gibi konularda bilmeniz gereken her şey öğretilir. Böylece son derece kapsamlı ve pratik bir eğitim almış olduğunuzdan kendinizi daha bilgili ve özgüvenli hissedersiniz. Kedinizi tedirgin hissedebilirsiniz fakat dostlarımız son derece insanlara alışık ve uysallardır. Bu yüzden endişe etmeyip, dostça gezintinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelin şimdi de farklı başlama saatleri ve güzergahları ile birbirinden ayrılan Fethiye At Turu seçeneklerini görelim.

Hisarönü At Safari (09:00 – Sabah Programı)

Sabah programı güzergahımız Hisarönü bölgesi odaklı olup yaklaşık 1 saat sürecektir.

Çok sayıda çam ağacının bulunduğu bu bölgede temiz havanın ve bol yeşilliğin tadını çıkaracağız. Daha sonra bir safari grubu olarak at üstünde tepeye tırmanacağız.

Not olarak ekleyelim: Bu seçenek her ne kadar deneyimsiz biniciler için gayet uygun olsa da profesyonel biniciler bizimle iletişime geçerek, deneyimli binicilerimiz için uygun programlarımıza da randevu oluşturabilir!

Fethiye At Safari (15.00 – Sabah Programı)

Bu programda Uçtepeler Dağı, Kayaköy ve Fethiye manzaraları tabiatımızın güzelliklerini bir araya getirmektedir. Tamamen düz bir yola ve  sahip olmasıyla yine profesyonel olmayan binicilerimiz ve çocuklu ailelerimiz için oldukça uygundur.

Bu programlara ek olarak 18:00’de Gün Batımı Safarisi düzenlemekteyiz.

Fethiye At Safari (18.00- Günbatımı Programı)

Hava yaz akşamlarının hafif serinliği ile buluştuğunda, Fethiye manzarasına daha yakından bakmak isteyeceksiniz.
Bunun için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçip online biletinizi almak. Daha sonra çiftliğimizde ki dostlarınızla tanışabilir ve günün geri kalan kısmının tadını çıkarabilirsiniz.

Veda Anı

Seçtiğiniz programa göre güzergâha programına göre yola çıkıldıktan sonra,  birkaç saat at safarinin keyfini çıkartabilirsiniz. Parkur tamamlandığında ve programınız bittiğinde ise çiftliğe geri döneceğiz. Ekipmanları teslim ettikten ve dostumuzla vedalaştıktan sonra  geri dönüş için hazırlanacağız. Servisimiz otelinize geri dönüş için sizi orda bekliyor olacak.

Bize Katılın

Kısacası, Fethiye At Safari bütün heyecanı ve güzellikleri ile sizleri bekliyor! En heyecanlı Fethiye günlük turlar arasında bulunan bu aktiviteye katılıp tatilinizi harika bir hale getirmek için online olarak satın alın ya da bizimle iletişime geçin!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
6 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

6 kez değerlendirilen tur: Fethiye At Safari – At Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.