Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09.00-18.00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Fethiye Dalış Turu ile su altı dünyası ile tanışmaya hazır mısınız? Sizi Fethiye’nin birbirinden farklı koylarına tüplü dalış aktivitesini deneyimlemeye davet ediyoruz. Tüplü dalış hakkında ister bilginiz olsun ister olmasın bu günlük turda çok eğleneceğinize eminiz! Eğer 14 yaşından büyükseniz ve astım,kalp,vertigo gibi hastalıklarınız yoksa, mutlaka tatilinizin bir gününü bu aktiviteye ayırmalısınız!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Ekipmanlar

Fiyata Dahil Olmayan Ücretler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Video & Fotoğraf

Fethiye’de Dalış Aktivitesi Neler Vaat Eder?

Canlı popülasyonu yüksek olan Fethiye‘nin dalış koylarında bir çok farklı deniz canlısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu özel fırsat sayesinde su altındaki flora ve faunayı gözlemleme şansı elde edeceksiniz. Bu da haliyle yalnızca bir belgeselde görebileceğiniz görüntülerin gözlerinizin önüne serilmesi demektir.

Teknemizin kalkacağı limana kadar sizi modern ve tam donanımlı araçlarımızla alacağız ve gün sonunda tekrar sizi otellerinize geri bırakacağız. Böylelikle konforunuzdan da hiç ödün vermemiş olacaksınız.

Profesyonel eğitmenlerden oluşan ekibimizde ihtiyaç duyduğunuz her saniye sizinle olacaktır. Bu nedenle güvenliğiniz ve ya farklı konular hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Program Detayları

Sabah belirlenen saatte otelden alımınız ile başlayacak olan turumuz, dalış noktasına kadar eğitmenlerimiz tarafından anlatılacak bilgiler ve ekipmanların tanıtılması eşliğinde devam edecektir. Dalış noktasına geldiğimizde ise eğitmenlerimizin de yardımı ile bu muhteşem deneyime başlamış olacaksınız.

İlk dalışımız öğleden önce alışma dalışı ve su altı keşfi için olacaktır. Grupları yönlendiren eğitmenlerimiz sizi 5 metre dibe götürecek. Bununla beraber eğer dalmak istemezseniz teknede kalıp etrafı ve maviliği seyredebilir, yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ekipman

Fethiye’deki sualtı dalış turu maceramız için özel dalgıç kıyafeti, paletler, maske, oksijen tankı ve ağırlık kemeri tarafımızdan sağlanacaktır. Bu ekipmanların temizliği ve güvenliği düzenli olarak kontrol edilmekte ve hiçbir şekilde eksik bırakılmamaktadır. Ayrıca tabii ki bu parçaları nasıl kullanacağınız ve ne işe yaradıkları gibi bilgiler de eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

Suyun Altındaki Hayatı Keşfedin

Yavaş yavaş yükselen basınç, etrafınızı saran hava baloncukları, deneyimli eğitmenler ve sonsuz bir heyecan ile yavaşça su altında yaşayan dostlarımızın evine konuk olacaksınız. Bu dünyayı keşif etmeye başladıkça heyecanınızın yerini büyüleme alacak. Aldığınız her nefesin farkına varıp, deniz altının sessizliği ile kendinizde huzuru bulacaksınız. Bu aktiviteye bir nevi terapide diyebiliriz.

Rengarenk balık sürüleri, süzülen mercanlar, ince deniz kabukları, denizyıldızları ve çok daha fazlası sizi büyülemek için orada olacaklar. Emin olun onlarla tanıştıktan sonra, kendi dünyamıza dönmek istemeyeceksiniz.

Bize Katılın

Kısacası, düzenlediğimiz Fethiye Dalış Turu ile mavi bir cennete yolculuk yapacaksınız. Bu son derece güvenli ve bir o kadar da cezbedici olan yolculuğa çıkmak için programımızı online olarak satın alabilir ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
10 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

10 kez değerlendirilen tur: Fethiye Dalış Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.