Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
3 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Düzenlediğimiz Fethiye ATV Safari turumuza kaydolmak, genç ve maceracı ruhlarını gittiği her yere taşıyan gezginler için eşsiz bir fırsattır.

İşte kendinizi bu maceraperest gezginlerden biri olarak görüyorsanız ve birkaç saat boyunca Fethiye’nin doğa harikalarını, etrafı süsleyen yeşil ve mavi tonlarını ve el değmemiş köşelerini keşfetmek istiyorsanız mutlaka bize katılmalısınız.

Tabii ki, güvenliğinizi garanti altına alacağımızdan rotamız tamamen tehlikelerden arınmış olacak.  Daha da keyiflisi, siz kendinizi doğanın içinde hissedin diye güzergahımız doğal engellerle de kaplı olacak: Engebeler, çamurlar ve sular tekerlerinizin altında kalacak!

Şimdiden heyecanlandıysanız içeriğimizin bir de detaylarını okumalısınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

 

Konforlu Başlangıç

Rezervasyon saatinize göre sizi Fethiye‘deki otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla alacağız. Ardından Fethiye ATV Turu programımızın başlangıç ​​noktasına ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğuna çıkacağız.

* Sadece Ölüdeniz/Hisarönü ve Ovacık otellerinden alım yapmaktayız.

Bilgilendirme & Eğitim

Alana vardığımızda ATV’nin nasıl kullanıldığı, safari sırasında yapmanız ve yapmamanız gerekenler, ekipmanları nasıl kullanacağınız hakkında size bilgi verecek olan profesyonel ve lisanslı eğitmenler tarafından karşılanacaksınız.

Karşılamanın ardından sürüş becerilerinizi deneyimlemeniz için gerçek bir eğitim kısmı başlayacak. Bu Pratik bölümde sona erdiğinde ve tamamen hazır olduğunuzda yolculuğumuz başlayacak!

Fethiye Macerası Başlıyor

Başlangıç ​​noktasından yola çıktığınızda önünüzde keşfetmenizi bekleyen harika bir güzergah bizimle olacak! Yol boyunca Fethiye’nin nefes kesen doğa harikalarının, mavi ve yeşilin verdiği huzurun tadını çıkarabileceksiniz.

Ayrıca safari rotası sırasında terk edilmiş, tarihi bir Yunan köyünü ziyaret etme şansını yakalayıp, onun etkileyici hikayesini öğrenecek ve fotoğraflarını çekebileceksiniz. Kısacası yalnızca çamurlara bulanmayacak, bilgi ve kültüre de bulanıp tatilinize yeni bir anı ekleyeceksiniz.

Güzel Bir Final

Süremizin sonuna geldiğimizde araçları geri vermek için Fethiye ATV Safari programımızın bitiş noktasına doğru ilerleyeceğiz. Profesyonel ekibimize veda ettikten sonra sizi bekleyen aracımıza bindiğinizde otelinize doğru yola çıkmış olacağız. Böylece programımız başarıyla sona erecek.

Bize Katılın 

Fethiye ATV safari turu içeriğimizi beğendiyseniz online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. İsterseniz tüm turlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
8 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

8 kez değerlendirilen tur: Fethiye ATV Safari

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.