Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
14:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi, Adaland’in sıradan bir su parkı olmadığının en büyük kanıtıdır: Türlü su kaydırakları ve havuzları bir tarafa, kendisi bir de muhteşem bir yunus gösterisine ev sahipliği yapar.

İşte bu gösteri boyunca sevimli deniz hayvanlarının; yani yunusların ve fokların yeteneklerini gözlemleme şansınız olacak. Ve kesinlikle onların zekâlarına ve dans yeteneklerine bayılacaksınız!

Kısacası bu etkinlik Kuşadası’ndaki tatilinizi sıradanlıktan uzaklaştıracak, eğlenceli anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceksiniz.

Özellikle çocuklarınızla zaman geçirmeyi planlıyorsanız bu etkinliğin hep birlikte keyif alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olduğunu bilmelisiniz: Sizler sevimli yunusların eğlenceli yüzlerini keşfederken çocuklarınız da kalplerindeki hayvan sevgisini büyütme fırsatı bulacaklar.

Her iki tarafın da memnun kalacağı bir aktiviteye merhaba deyin!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecekler

Adaland Yunus Şovu için Kaydolmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi programımızla ilgili ayrıntıları vermeden önce size rezervasyon öncesinde bilmeniz gereken bazı bilgiler verelim.

  • Gösteri yaklaşık 40-45 dakika sürecektir.
  • Program saat 14:00’da başlayacaktır.
  • Her yaştan misafir için uygundur!

Program Ayrıntıları

Genişliği ve içeriği ile göz dolduran tesise ulaştıktan ve size temin edeceğimiz biletinizi gişeye verdikten sonra  Adalandın profesyonel ekibi tarafından gösteri platformuna götürülüp, Yunus ve Fok Gösterisi şovu için yerinizi almış olacaksınız, hazırlıklar bittikten sonra gösterimiz başlayacak.

Diğer misafirler gibi de yerini aldığında bedeninizi ve zihninizi rahatlatıp eğlenmeye hazır olacaksınız. Ardından da eğitmenler ve hayvanlar hazır olduklarında havuza gelecekler.

Özel havuzda yunuslar ve foklar renkli halkalar ve toplarla oynayacaklar. Eğitmenlerinin yardımıyla her zaman büyük bir uyum içinde olacaklar. Ve bu uyum onlar dans etmeye başladığında daha bir büyülü, daha bir keyifli hale gelecek! Kısacası bu neşeli gösteri hiç bitmesin isteyeceksiniz…

Bize Katılın

Bu eğlenceli ve fevkalade ilginç Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi final yaptığında yüzünüzde kocaman bir gülümseme olacağına eminiz… Bu yüzden de hemen şimdi kayıt yaptırmanızı öneriyoruz. Yardıma ihtiyacınız olursa istediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
2 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 kez değerlendirilen tur: Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.