Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Akvaryum Turu organizasyonumuzla su altının harikalarına açılan bir kapıdan geçmeye ve masmavi bir gün geçirmeye hazır mısınız? Üstelik bu dünya çeşitli balıklar, garip deniz canlıları ve bitkileri ile süslenmiş olacak.

Nasıl katıldığınız hiç fark etmez: Bu nefis dünyanın tadını tek başınıza, çift olarak, ailece veya bir grup arkadaş olarak çıkarabilirsiniz. Zira Akvaryum tesisi, bünyesinde barındırdığı mavinin sonsuz tonları, tematik bölümleri, tropikal ortamları, çeşitli deniz canlıları ve tabii ki eşsiz atmosferi ile onu ziyaret eden her konuğu etkileme kapasitesine sahiptir.

Enteresan bir bilgi olarak ekleyelim: Akvaryum Antalya, Türkiye’nin yabancı turistler tarafından en popüler beş mekanından biridir. Ne denli çekici bir yer olduğunu artık daha iyi tahmin edebilirsiniz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Ücreti

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecek

Akvaryum Antalya’ya Yolculuk

Sabah belirteceğimiz saatte sizi tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla Antalya‘da konakladığınız otelden aldıktan sonra Antalya Konyaaltı Plajı yakınında bulunan Akvaryum’a gelene kadar keyifli bir yolculuk yapacağız.

Oraya vardığımızda da tesise gireceğiz ve bu eşsiz yolculuğa başlayacağız!

Bolca Serbest Zaman

Değerlendirilmesi gereken birçok seçenek ile Antalya Akvaryum Turu boyunca özgürce dolaşacağınız tam 2 buçuk saatilik bir serbest zaman diliminiz mevcuttur. Peki ama gezi seçenekleriniz nelerdir, biliyor musunuz?

Her şeyden önce, tesis etkileyici boyutlara sahiptir. Spesifik olarak belirtmek gerekirse Akvaryum içerisinde:

  • 40 tematik akvaryum
  • Kış temalı ve kar dolu Kar Dünyası ve Buz Müzesi
  • Egzotik ve tropik canlılarla dolu WildPark
  • Dünyaca ünlü birçok ünlünün benzerleriyle dolu Face Wax Müzesi;
  • XD Sinema Salonu
  • Seagift adı verilen bir hediyelik dükkanı
  • Ve en önemlisi de dünyanın en büyük tünel akvaryumu bulunmaktadır. Ki burada saydıklarımız yalnızca belli başlı yerlerdir ve tüm tesiste çok daha fazlası mevcuttur.

Tünel Akvaryum

Antalya Akvaryum’un en önemli kısmı olan tünel formlu akvaryum, 131 metre uzunluğu ve 3 metre genişliğiyle kendi alanında eşsiz bir yerdir. Bu devasa boyutlarına ek olarak tünel boyunca yüzen çeşitli deniz canlılarını da görebileceksiniz. Kısacası hem gözlem hem de fotoğrafçılık için inanılmaz bir atmosfer sunmaktadır.

Tesisin diğer bölümleriyle ilgileniyorsanız bu özel alanlara giriş yapmak için ekstra bir ücret ödeyebilir ve alacağınız keyfi çoğaltabilirsiniz. Zira Akvaryum bünyesinde her nereye giderseniz gidin oldukça şaşıracak ve yepyeni şeyler öğreneceksiniz.

Çocuk Dostu Aktivite

Özellikle çocuklarınız da yanınızda ise Akvaryum, onlara suyun altında saklanan hayatı ve deniz canlılarının özelliklerini öğretmek için mükemmel bir yerdir. Çocuklarınızla birlikte bilgi birikiminizi genişletmek ve derinliklerin sırlarını keşfetmek eminiz ki harika bir aktivite olacaktır.

Antalya Akvaryum’a Tatlı Bir Veda

Antalya Akvaryum Turu süresi boyunca, yani 2,5 saati tamamladıktan sonra, sizi kaldığınız otele geri götürmek için bekleyen aracımıza yönlendireceğiz. Konforlu bir yolculuğun ardından ise otelinize varacak ve günün güzel anılarını hatırlayarak güzelce dinlenebilir, ya da diğer Antalya turları ile gününüzü gün etmeye devam edebilirsiniz..

Bize Katılın 

Antalya Akvaryum Turumuzu beğendiyseniz eğer Antalya’da eğlenceli bir aktivite için programımıza kolayca kayıt yaptırabilirsiniz; veya daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Akvaryum Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.