Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kuşadası Jeep Safari, ister yalnız ister arkadaş grubuyla olun denizden sıkılan ve farklılık arayan her yaştan misafirlerimiz için uygundur.

Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Kuşadası’nın gözlerinizi şenlendirecek manzaralarını 4×4 aracımızla patikalardan, ormanlardan, plajlardan, nehirlerden ve tozlu topraklardan geçerken hem tüm bu görüntülerin hem de tazecik havanın tadını çıkarabilirsiniz. İşte bu birleşimin benzersizliği de deneyiminizi şüphesiz unutulmaz kılacaktır.

Şimdiden heyecanlandıysanız turumuz hakkında bilgi edinmek ve onu adım adım incelemek için okumaya devam edebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Güzel Bir Başlangıç

Tam donanımlı, modern ve konforlu cipimizle sizi önceden ayarlanan saatte Kuşadası’ndaki otelinizden alacağız. Ardından, Kuşadası Jeep Safari turunuzun tüm cip konvoyuyla birleşeceği başlangıç noktasına ulaşana kadar araçta kalacağız.

Kuşadası “Off-Road” Safari’de Heyecan Dolu Saatler

Bir konvoy halinde yollara düşeceğiz, heyecan dolu saatler bu dakikadan itibaren başlamış olacak.

Milli Park’ta  bulunan Kurşunlu Manastırı, Eko Vadisi ve Zeus Mağarası gibi sıra dışı noktalara uğrayıp ve siz konforlu yolcu koltuğunuzda otururken, Kuşadası’nın doğal güzelliklerini keşfetmenize yardımcı olacağız.

Ayrıca turumuz doğanın öz rotasını takip ettiğinden, yani asfalt üzerinde öyle sıkıcı ve yavan bir yolculuk içermediğinden Doğa Ana’nın sakladığı mücevherleri izleyerek heyecanla dolmak ve etkinliğin tadını çıkarmak için ruhunuzdaki maceracı kâşifi kolaylıkla açığa çıkarabilirsiniz.

Su Savaşı Zamanı

Özellikle eğlenceli bir ruh halinde ve diğer yolcularla birlikte bir aktivite geçirmek isterseniz  ekstra ücret ödeyerek bir su tabancası kiralayabilirsiniz. Bu son derece eğlenceli savaş size meşhur Çılgın Max’in sahnelerini hatırlatacak; heyecan dolu kalp atışlarınız ve kahkahalarınız daima kulaklarınıza yankılanacaktır.

Yol boyunca eğlenmek, Kuşadası’nın değerli toprakların bir parçası olma hissi ve bitmek tükenmek bilmeyen o sonsuz heyecan, Kuşadası’ndaki güzel tatilinizi çeşitlendirmek için ihtiyaç duyduğunuz şey ise, tüm Kuşadası turları arasından adrenalini ve eğlencesi ile sıyrılan bu safarimiz ile bu ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Leziz Bir Mola

Enerjiniz gün içinde zamanla azalacağından öğle yemeği için ilgili noktada mola vereceğiz. Hep birlikte, eğlenceli bir atmosfer eşliğinde, Türk mutfağının lezzetli yemeklerini yiyecek ve midemizi taze ve lezzetli yiyeceklerle dolduracağız.

Boş zaman

Kuşadası Jeep Safari programımızın sonunda, altın kumlarda dinlenmek ya da Ege’nin tertemiz sularında yüzmek için bir konvoy olarak Pamucak Sahili’ne gideceğiz. Burada serbest zaman boyunca istediğiniz gibi vakit geçirebilir ve serinlemenin ya da bronzlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Zaman dolduğunda ise yine bir konvoy halinde alana geri döneceğiz ve cipleri teslim edeceğiz. Profesyonel ekip üyelerimize veda ettikten sonra da aracımızla sizi alıp otelinize kadar bırakacağız. Daha sonrasında gününüzü daha da renklendirmek Kuşadası’nda yapılacak şeyler listenize göz gezdirebilir ya da bol bol dinlenebilirsiniz; seçim sizin!

Bize Katılın 

Eğer Kuşadası Jeep Safari turumuz ile heyecan dolu bir gün geçirmek isterseniz turumuzu hemen online olarak satın alabilirsiniz. Ya da daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
2 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 reviews with rating of 5 stars (2 of 2)

(Show unfiltered results)

2 kez değerlendirilen tur: Kuşadası Jeep Safari

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.