Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Marmaris Balık Tutma turu için ister yüzlerce kez balık tutmuş olun, ister daha önce hiç elinize olta almamış olun; balık tutmanın hem dinlendirici özelliği hem de eğlenceli aktivitesini tatilinizin bir gününe ayırın.

Balık tutma turumuza herkes katılabilir. Bu turda hem yeni insanlarla tanışıp hem de belki yıllardır aradığınız yeni bir hobi  sahibi de olacaksınız.

Akdeniz, balık çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir bölge. Bu yüzden Marmaris bu zevki yaşayabileceğiniz en güzel yerlerden. Bir de masmavi denizin ortasında gününüzü değerlendirecek olmanız sizi de yeterince cezbetmiyor mu?

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Balık Tutma Ekipmanları

Balık Yemleri

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Transfer

Öğle Yemeği

Marmaris Balık Tutma Turu Programı

Marmaris balık tutma turu her yıl Mayıs ve Ekim ayları arasında düzenleniyor. Günde iki defa düzenlenen turların ilki sabah saat 9.30’da başlayıp öğlen 13.30’da son buluyor.

İkinci turumuz ise öğlen saat 14.00’da başlayıp akşamüstü 17.00’a kadar devam ediyor. Yani balık tutmak ve eğlenmek için bol bol zaman tanıyoruz sizlere.

Turumuza katılacak misafirlerimize ücretsiz transfer hizmeti de sağlayıp, bulunduğunuz otelden sizi alıp teknemizin bulunduğu limana getiriyoruz ve turumuzu başlatıyoruz.

Zamanınızın büyük bir kısmı balık tutmakla geçsin diye tekne ile fazla açılmadan Marmaris çevresindeki yerlere uğruyoruz. Bundan sonrası “rastgele”.

Marmaris balık tutma turuna katılacak misafirlerimizin yanında herhangi bir ekipman getirmesine gerek yoktur. Teknemizde ihtiyacınız olacak tüm balık tutma ekipmanları mevcut.

Ayrıca balık türlerine özel yemler de hizmetinize sunuluyor. Balık tutmaktan sıkılırsanız ya da dinlenmek isterseniz denizin ve güneşin tadını da çıkarabilirsiniz.

Tura katılan birçok şanslı misafirimiz yeni balık türleri görme şansına eriştiler. Kim bilir belki bu sefer bu şanslı kişi siz olursunuz.

Marmaris Balık Tutma Turuna Katılacak Misafirlere Öneriler

Tur boyunca size deneyimli rehberlerimiz eşlik edecek ve hem ekipmanlar hem de balık türleri hakkında çeşitli bilgiler verecektir. Tura katılacak misafirlerimiz yanlarında güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü gibi aksesuarları mutlaka getirmeliler. Güneş öğle vakitlerinde oldukça yakıcı olabiliyor. Bir de kameranızı almayı unutmayın. Emin olun tur esnasında çok güzel kareler yakalayacaksınız.

Bize Katılın

Sizde Marmaris Balık tutma turumuza katılmak isterseniz, programımızı online olarak satın alabilir ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz! Özel bir tekne turu düşünüyorsanız eğer Marmaris Tekne Kiralama sayfamızdan teknelerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Marmaris Balık Tutma Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.