Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
4 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Bütün sene çalıştınız ve yazın güzel bir tatili hakkettiniz. Ailenizle güzel bir tatil için Marmaris‘in yolunu tuttunuz. Çocuklu aileler için plajlar çoğu zaman sorun olur. Bu yüzden daha rahat edebileceğiniz Marmaris Atlantis Su Parkı programımız tam da sizin için oluşturulmuştur! Gelin güzel bir günü beraber geçirelim!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Ücreti

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek ve İçecekler

Marmaris Atlantis Aqua Park Programı

Marmaris Atlantis Aqua Park programımızı başlatmak için en erken 10 olmak üzere belirlediğimiz saatte sizi lüks ve konforlu aracımızla otellerinizden alıp, programımızın yapıldığı tesisimize getiriyoruz.

Buraya geldikten ve kısa bir bilet kontrolünden sonra doyasıya bir eğlenceye artık hazır olacaksınız!

Ailenizle ve ya sevdiklerinizle geçireceğiniz bu gün de bol bol fotoğraf çekinmeyi unutmayın!

Programımız da fiyatımıza öğle yemeği dahil değildir fakat içeride rahatlıkla zengin menüleri uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz kafe ve restoranlar mevcuttur.

Marmaris Atlantis Su Parkı Olanakları

Marmaris’in Siteler bölgesinde yer alan Marmaris Atlantis Su Parkı, aslında Marmaris’in kalbinde yer almaktadır. Sahil konumu sayesinde birçok avantajı vardır. Örneğin,  denize gidebilir ve orada da yüzebilirsiniz. Dahası, bu su parkının bile kendi plajı vardır.

Plaj sandalyelerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Gün boyunca su parkındaki kafe ve restorandan servis hizmeti de alabilirsiniz.

Ayrıca, bundan yararlanabileceksiniz:
* Değişen Dolaplar, Emanet Kasaları
• Araç park alanı
* Şezlonglar, şilteler ve şemsiyeler
* Özel plajda şezlonglar

Çocuklar’ Özel Muhteşem Bir Tatil 

Kalabalık bir şekilde tatil yapan aileler için en önemli şey çocuklarının eğlenmesi ve güvenliğidir. İşte bu muhteşem su parkı, sizin ve çocuklarınızın güvenliği için her şeyi düşünmüştür. Atlantis su parkında gün boyu sizin ve çocuklarınızın yanında cankurtaranlar olacak. Ayrıca tesiste revirimiz de bulunmaktadır.

Bize Katılın 

Eğer sizde Marmaris Atlantis Park programımızın içeriğini beğendiyseniz, tatilinizi denizde değil kaydıraklar içerisinde geçirmek isterseniz bu tura katılmalısınız! Rezervasyonunuzu online olarak tamamlayabileceğiniz gibi dilerseniz daha detaylı bilgi için bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Marmaris Atlantis Su Parkı”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.