Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
4 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Marmaris At Safari

Marmaris At Safari turumuz ile biraz eğlence, biraz macera, biraz da doğa gezintisi yapmak ister misiniz? Eğer bir programdan beklentiniz hepsini bir gün içerisinde yaşayabilmek ise bu saydıklarımızın hepsini sizin için hazırladığımız bu program sayesinde bulacaksınız.

Marmaris‘in en güzel köyünde konumlanmış olan Çamlıda benzersiz bir deneyim yaşayacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

İster uzun bir at yolculuğuna çıkın ister kısa. Kararı size kalmış. Ama biz çok seveceğinize eminiz. Hele ki çocuğunuz varsa ve o da bu tura katılacaksa tek kelimeyle bayılacak.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Öğle Yemeği

İçecekler

Marmaris At Safari Programı

Öncelikle, doğayı çok seviyorsanız ve biraz olsun doğaya karışmak istiyorsanız hiç düşünmeden at safari programımıza kayıt yaptırın. Çünkü, Marmaris şahane doğal güzelliklere sahip. Sizi de bu güzellikleri görmekten mahrum bırakmak istemiyoruz.

Marmaris At Safari turlarımız her yıl Nisan ayından Kasım ayına kadar düzenlenmektedir. Günde 4 seans olarak düzenlediğimiz bu turların ilki sabah saat 10’da ikincisi ise 12’de başlıyor.

Öğleden sonra katılmak isterseniz ise 14 ve 16’da düzenlediğimiz turlara katılabilirsiniz. Etkinliğimiz yaklaşık 3 saat sürüyor ve 3 saatin sonunda sizleri kaldığınız otellere ücretsiz bir şekilde geri bırakıyoruz.

Marmaris At Safari İçeriği

Binicilik profesyonel bir spor olmasının yanında eğlence amaçlı da yapılabiliyor. Atlar ile insanlar gerçekten çok iyi anlaşan canlılar.

Siz de çocuğunuza at ve doğa sevgisi aşılamak ya da kendiniz değişik bir tecrübe yaşamak isterseniz bu turu kaçırmayın.

Turlarımız başladıktan sonra, yaklaşık bir saat boyunca profesyonel eğitmenlerimiz size kısa bir biniş eğitimi verecekler. Önemli konuların üzerinden geçip sizi bilgilendirecekler.

Ardından kendi başınıza at binmeye ve doğaya karışmaya hazır olacaksınız. Eminiz ki tur bittikten sonra çok güzel bir deneyim yaşadım diyeceksiniz. Buruk bir vedanın ardında da sizleri kaldığınız otellere bırakacağız.

 Misafirlerimize Öneriler

Turumuz bolca enerji ve hareket gerektiren bir tur. Bu yüzden spor kıyafetler ve rahat edeceğiniz ayakkabılar giymenizi öneririz. Ayrıca, İçmeler ve Marmaris bölgesi yaz aylarında çok sıcak olacağı için güneş kreminizi, güneş gözlüğünüzü ve şapkanızı yanınıza mutlaka alın.

Eğer bir sağlık sorununuz varsa ve fiziksel olarak sıkıntı çekeceğinizi düşünüyorsanız bu tura katılmamanızı ama başka turlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca, tur boyunca fotoğraflarınızı çekecek kameramanlarımızdan fotoğraflarınızı satın da alabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Bize Katılın 

Eğer programımızın içeriğini beğendiyseniz  Marmaris At Safari turumuza çevrim içi olarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Marmaris de diğer bi’günlük turlarımızı ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
9 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

9 kez değerlendirilen tur: Marmaris At Safari

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.