Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
3 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Güzel bir tatil planlamak kolay olmasa gerek. Hatta bu planlama süreci çok da sancılı geçer genelde. Ama tatil planlarınızı biz sizin yerinize yapsak ve siz sadece keyfini çıkarsanız nasıl olur? Kulağa hoş geliyorsa, sizi “Marmaris Aqua Dream Su Parkı“na davet edelim. Marmaris’in en yüksek noktasında, 44 bin metrekare alana kurulan Aqua Dream Su Parkında eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabileceğinize emin olabilirsiniz.

Marmaris’in en yüksek noktasına kurulması sayesinde, Marmaris sahilinin de tüm güzelliklerini görme şansı yaşayacağınız bu su parkında 9 adet devasa kaydırak var. Bununla birlikte havuzlar ve oyun alanları ile misafirlerine muhteşem bir eğlence vaat ediyor Aqua Dream Su Parkı. 

Ayrıca içeride yapılan çeşitli aktiviteler ile de eğlenmeniz pekala mümkün. Belki havuzda yüzmeye ara verip dans gösterilerine katılmak istersiniz. Gün boyu devam eden etkinlikler tamamen sizin eğlenmeniz için düzenleniyor. Tadını doyasıya çıkarın.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Ücreti

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek ve İçecekler

Aqua Dream Su Parkı Tur Detayları

Aqua Dream Su Parkı, Marmaris ile İçmeler arasında bulunmaktadır. Turumuza katılacak misafirlerimizi Marmaris’te nerede kalıyorlarsa oradan ücretsiz transfer hizmetimiz ile alıyoruz ve Aqua Dream Su Parkı’na getiriyoruz. Akşam da yine aynı şekilde ücretsiz olarak kaldıkları yerlere bırakıyoruz.

Mayıs ayından Ekim ayına kadar her gün açık olan su parkı, sabah saat 10’da kapılarını açıyor ve akşam 6’ya kadar hizmet veriyor. Parkın içinde birçok kaydırak olduğu için kaydıraklarda sıra bekler miyim diye düşünmenize de hiç gerek yok.

Kaydıraklara biraz ara verip havuzlarda yüzmek ya da sıcak ve soğuk duşlarda ferahlamak isterseniz o da var. Ya da karnınız acıktıysa hemen sizleri parkın kafe ve restoran bölümüne alalım. Karnınızı güzelce doyurun ve eğlencenize kaldığınız yerden devam edin.

Aqua Dream Su Parkı, güvenliğinizi de düşünüyor elbette. Her daim hazır bekleyen cankurtaranlar ve güvenlik görevlileri var. Siz de kendi sağlığınız ve güvenliğiniz için lütfen onların söylediklerine uyun.

Marmaris Aqua Dream Su Parkı Turuna Katılacak Misafirlerimize Öneriler

Turumuza katılacak misafirlerimize yanlarında güneş kremi, mayo, havlu ve güneş gözlüğü getirmelerini tavsiye ederiz. Misafirlerimizin yanlarında yiyecek ve içecek getirmeleri maalesef yasak. Tur fiyatımıza otel transferleri, tüm sigortalar ve Aqua Dream giriş ücreti dahildir.

Bize Katılın 

Marmaris Aqua Dream turumuzun içeriğini beğendiyseniz online olarak rezervasyon yapabilir ve ya bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Marmaris Aqua Dream Su Parkı”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.