Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
05.00 – 08.30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Mardin Balon Turu, duymaya pek de alışık olmadığınız turlardan biridir muhtemelen. Lakin kendisi gerçek olduğu kadar muhteşem bir turdur ve size Kapadokya’dakinden hiç de aşağı kalır bir yanı olmadığını kolaylıkla kanıtlar.

Üstelik daha önce şöyle bir araştırdıysanız, Mardin’in doğal güzelliklerinin az önceki sözlerimizi nasıl kanıtlar nitelikte olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Tabii, siz bir de onu havadan seyredin… İşte bu harika program, tam da bunu hedefler.

Güneydoğu’nun otantik incisi Mardin’e yolunuz düştüyse ya da onun sınırları içerisinde benzersiz bir tatil yapmaya kararlıysanız, size unutulmaz bir gün sunmak isteriz.

Bahsi geçen bu gün içerisinde deneyimleyeceğiniz şeyler adeta hafızanıza kazınacak ve altından kareler olarak zihninizdeki yerlerini alacaklar. Öyle ki, hiç yere inmek istemeyeceksiniz.

Gelin, size Mardin balon turumuz ile tam olarak nasıl bir vakit geçireceğinizden biraz daha bahsedelim. Bizce, yazının sonunda hemen rezervasyon yaptırmak isteyeceksiniz!

Mardin Balon Turu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Gelelim en çok merak edilen soruların cevaplarına… Bu bölümde, bu tura katılmadan önce yanınızda neler bulundurmanız gerektiğinden ve uçuşun güvenliliğinden biraz bahsedeceğiz.

  • Mardin’de düzenlenen balon turları arasında en kalitelisi olan turumuzla ilgilisiniz; fakat uçuş için uygun olup olmadığınızı bilmiyorsunuz… O halde, şöyle söyleyelim: Eğer ciddi boyutlarda sağlık problemleriniz ya da yükseklik korkunuz yoksa, hiç çekinmeden misafirimiz olabilirsiniz. Tabii ki bunlardan mustaripseniz öncelikle doktorunuza danışmalısınız.
  • Uçuşlar yalnızca uygun hava ve zaman koşullarında gerçekleşecektir. Ayrıca, yukarıda da belirttiğimiz gibi, ekip üyelerimiz profesyonel, balonlarımız ise eksiksizdir. Düzenli bakım ve profesyonel hizmeti birleştirdiğinizde, endişe verici her şeyi geride bırakabilirsiniz.
  • Yanınızda güneş gözlüğü, şapka, güneş kremi, üşümenize karşı önlem olarak ekstra giysiler getirmenizi öneririz. Ayrıca rahat giysiler ve ayakkabılar giymek de harika bir tercih olacaktır.
  • Ve tabii ki, mutlaka kameranızı ya da telefonunuzu getirmelisiniz; zira burada yakalayacağınız kareler inanılmaz güzellikte olacaktır.

Mardin’de Balon Turundan Neler Umabilirsiniz?

Düzenlediğimiz Mardin Balon Turu, birkaç saat içerisine o kadar çok şey ve his sığdırır ki her daim hatırlarsınız… üzerinden yıllar geçse bile! Eminiz ki, burada geçireceğiniz zaman diliminin ardından bir daha ne göğe ne de yere aynı gözlerle bakabileceksiniz!

Nefes Kesici Manzaralar

Turumuz, Mardin’in enfes güzellikteki kahverengi ve bol kayalıklı, dağlı, tepeli manzaralarını, masmavi göğü, pırıl pırıl güneşi ve tertemiz havayı bir araya getirir. Yerden yükseldikçe çok daha geniş bir perspektifle etrafı incelemeye, içerisine daha çok güzellik sığdırmaya başlarsınız.

Güvenli Bir Uçuş

Bununla birlikte, bu maceraya atılacağınız sıcak hava balonumuz tam donanımlı, son derece güvenli, tertemiz ve moderndir. Böylece ne güvenliğiniz açısından ne de konforunuz açısından endişe etmeye hiç gerek duymazsınız.

Keza profesyonel ve lisanslı balon pilotlarımız ve tüm ekip arkadaşlarımız da baştan sona kusursuz bir yolculuk yapmanız için yanınızda olacaktır.

Aynı şekilde, yalnızca uygun hava şartlarında gerçekleşen uçuşlar, sizin güvenliğinizin önceliğimiz olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Balon Turu ile Mardin’de Unutamayacağınız Anılar

Hele ki sevdiklerinizleyseniz, Mardin sıcak hava balonu turu size bol bol eğlence ve muhabbet de sunar. Mardin tüm güzelliğiyle ayaklarınızın altında uzanırken sevdiklerinizle manzarayı izler, pek çok fotoğraf çeker ve bu güzel günleri daha da muhteşem kılmış olursunuz.

Bize Katılın

Ayrıca, Mardin balon turu rezervasyonu yaptırarak özel bir günü çok daha özel hale getirebilirsiniz: Bir evlilik teklifi, örneğin! Ya da buna benzer başka nefis anıları, Mardin Balon Turu sepetinde, muhteşem bir manzara ile süsleyebilirsiniz. Bu tip özel organizasyonlar için bizimle iletişim kurarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yalnızsanız da hiç üzülmeyin: Dünyanın ya da ülkemizin farklı yerlerinden bu harika Mardin Balon Turumuza katılan bir grup turistten birisiniz. Dolayısıyla, yeni insanlarla tanışıp onlarla bu heyecanı ve mutluluğu paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Mardin Balon Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.