Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Muhteşem Kemer Buggy Safari programımıza katılarak enerjik, dinamik ve heyecan dolu anlar yaşamaya ve sevdiklerinizle birlikte ya da tek başınıza bol bol eğlenmeye hazır olun!

Çünkü sizlere Antalya Kemer’de unutamayacağınız güzellikte ve canlılıkta bir gün vaat ediyoruz: Damarlarınızda dolaşan adrenalini hissedecek ve engebeleri aşmanın heyecanı ile dolup taşacaksınız!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Ekipman

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

Yiyecek & İçecek

Bu Tur Size Neler Vaat Ediyor?

Öncelikle bu macera dolu safari ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Dört yanı açık Buggy araçları arazi araçları olduğu için çeşitli engebelerin ve parkurların üstesinden gelme fırsatı bulacaksınız. Üstelik off-road olarak belirlenen güzergahımız boyunca birbirinden güzel manzaraları seyretme fırsatı da bulacaksınız. Bu da haliyle benzersiz bir aktivite manasına gelmektedir.

Tabii ki tur boyunca birbirinden güzel fotoğraflar çekilip, çamur ve sular içindeki halimizle eğlenceli pozlar vereceğiz. Yani kısacası galerinize muhteşem fotoğraflar kaydedeceksiniz.

Ayrıca güzel ve huzurlu bir vakit için yüzme molası da vereceğiz.

Kısacası Kemer buggy safari ile birden fazla keyifli seçeneği bir araya getirmiş olacaksınız.

Konforlu Bir Başlangıç

Heyecan dolu Kemer Atv Buggy Safari öncesinde enerjik bir şekilde güne başlamak için belirtileceğimiz saatte sizi Kemer’deki otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla alacağız. Akabinde keyifli bir araç yolculuğu yapıp safari alanına ulaşacağız.

İşi Ustasından Öğrenin

Alana vardığımızda profesyonel ve lisanslı Buggy aracı eğitmenleri tarafından güler yüzle karşılanacak eğitim ve tanışma aşamasına geçeceksiniz. Bu aşamada süre, rota, aracı nasıl kullanacağınız vb. konularda bütün bilgileri ve detayları öğreneceksiniz. Ayrıca sizlerin soruları da yine bu tanışma faslı boyunca özenle cevaplandırılacaktır.

Teorik eğitimin ardından Buggy araçlarını daha yakından tanımak için kısa bir test sürüşü yapacaksınız. Bu noktada hemen bir bilgi eklemek isteriz: Buggy sürücüsü olmak için herhangi bir ehliyete ya da tecrübeye ihtiyaç duymazsınız, yalnızca belirli bir yaşın üzerinde olmanız gerekmektedir.

Pratik eğitimden sonra, zorlu ve bir o kadarda eğlenceli yollarda aktivitemizi gerçekleştireceğiz.

Tam 2 Saatlik Macera

Off-road programımızın bir araya getirdiği muhteşem manzaralar eşliğinde keyif dolu yolculuğumuza başlayacağız.

Bu esnada etrafı süsleyen ormanları, tepeleri, çiçekleri izleyecek ve bol oksijenli havayı soluyacağız. Bedenen ve ruhen yenilenmenin ve arınmanın keyfine varacağız. Tabii bol kahkaha, adrenalin ve hızla çarpan kalpler de bu turda bize eşlik ediyor olacak!

Yüzme Molası

Güzel havanın ve Buggy macerasının tadını çıkardıktan sonra kendimizi berrak sulara bırakmak için kısa bir yüzme molası vereceğiz. Tertemiz ve masmavi sularda biraz yorgunluğumuzu attıktan ve enerji ile dolduktan sonra da yeniden araçlarımıza binip dönüş yoluna çıkmaya hazırlanacağız.

Ekstrem Parkur

Safari toplanma alanına vardıktan sonra Ekstrem Parkur adı verilen özel sürüş alanında bolca engebe, çamur, su ve buna benzer “zorlu” parkur koşullarının keyfini çıkaracağız.  Süre sonunda ise araçları teslim edip, eğitmenlerimizle vedalaşıp sizi otelinize götürmek için bekleyen araçlarımıza bindikten sonra alandan ayrılacağız.

Otelinize vardıktan sonra zamanınızın geri kalan kısmını değerlendirebilmek için Kemer turları kısmına da göz atabilirsiniz.

Bize Katılın 

İçeriğimizi beğendiyseniz hemen kolayca rezervasyon yapabilir, aklınıza takılan her soruyu bizimle iletişim kurarak sorabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kemer Buggy Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.